WeWay WWY Coin Nedir? WWY Coin Yorum

WeWay WWY Coin Nedir? WWY Coin Yorum

WeWay içerik oluşturucular için geliştirilmiş bir WEB3 ekonomisidir. WeWay platformunda kullanıcılar, LearntoEarn konseptiyle, kripto dünyasıyla ilgili kursalara katılarak gelir elde edebilir. WWY Tokeni ise platformun native tokeni olup çeşitli kullanımları vardır.

WeWay platformunda Çoklu Zincir NFT market deneyimi ile kullanıcılar birçok ağ üzerindeki NFT’leri satışa sunabilecek. Ayrıca WeWay’in marka merkezli ve futuristik bir Metaverse’i bulunuyor. Platform’da kullanıcılar MovetoEarn ile kullanıcılar etkinliklere katılırken gelir elde edebilirler. IDO Launchpad özelliği sayesinde başarılı projelere destek olma imkanı bulunuyor.

WeWay platformunda 3 Stake havuzu bulunuyor bunlar; NANO, MICRO ve MACRO. Hepsinin birbirinden farklı zaman periyotları ve %34 ile %64 arasında değişen yıllık faiz getirisi bulunuyor. Kullanıcılar en uygun ve karlı havuzu seçebilirler. Kullanıcılar istedikleri stake havuzunda WWY Tokeni stake ederek faiz kazanabilirler.

WeWay Tokeni Ocak 2022’de listelenmiş olup, son 1 ayda %731 artış göstererek fiyatını 0.0619 dolara yükseltirken market sıralamasında ise 246. sıraya yerleşti. 12 Nisan 2022’de 0.080 dolar ile ATH seviyesine ulaşan WWY Tokeni şu an bu seviyeden %23 aşağıda bulunuyor.

WeWay Tokeni WWY’in toplam arzı 10 milyar olup dolaşımdaki arzı 2.6 milyar adettir. Binance Smart Chain ağı üzerinde oluşturulmuş WWY Tokeni 7,723 adet cüzdan ile 159,310 adet işlem gerçekleştirmiş 4 aylık bir süre için oldukçe iyi fir sayı. Toplam arzının %72’si kontrat cüzdanında bulunuyor bunun sebebi ise dolaşıma henüz hepsinin karışmaması.

WeWay, Shenzhen Capital Group, Guangdong Technology Financial Group, Allwinner Technology, Houqian Touzi asyalı firmalar tarafından 43 milyon CYN yaklaşık 6.3 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

WWY Tokeni 11-12 Mayıs 2022 TSİ 10:00 tarihleri arasında 0.0616 dolardan Gateio Borsasında ilk olmayan bir ön satışı yapılacak. WWY Tokeni şu an PancakeSwap ve MEXC Borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak WWY Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓