Tomi Coin Nedir? Tomi Coin Yorum

Tomi Coin Nedir? Tomi Coin Yorum

Tomi gizliliğe önem veren, kendi kendini yönetip finanse edebilen bir internet için Web2 ve Web3 teknolojisinin en iyilerini birleştiren alternatif bir internet ağı çözümüdür. Tomi sayesinde kullanıcılar basit bir tarayıcı ile bu ağı kullanarak internete ve verilere hakim olan büyük kuruluşların kontrolünden kurtulabilir. TOMI ekosistemin native tokenidir.

TOMI Tokeni 0.2 dolardan ön satışa çıkmıştı şu an ise fiyatı 1.17 dolar. 24 ocakta %42 oranında artış göstererek ATH yaptı. Toplam arzının 69.58%’u top 10 cüzdanda bulunan TOMI Tokeninin Ethereum ağındaki sahiplerinin sayısı 735 olup toplamda 2,828 adet işlem gerçekleştirilmiş.

Tomi, alternatif interneti World Wide Web gibi, kullanımı rahat ve yaygın bir şekilde kullanılabilen zararlı içerikten arındırılmış bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bunu yaparken WWW’da bulunmayan konuşma özgürlüğünü sağlar. Tomi’nin sunduğu çözüm, web’in temel çalışan yapı taşlarını kullanır ve bunları, tomiNet’i kullanan kişilerin doğrudan bir demokrasi DAO’su aracılığıyla web’in yöneticileri olmasına izin veren yönetişim, kripto para birimi, kimlik ve gizlilik katmanlarıyla oluşturur.

tomiNet engellenemez Web Sitelerine İzin Vermek İçin Şifrelenmiş Adresler ve IPFS Desteğiyle Kendi oluşturulmuş ve dağıtımı yapılmış Alan Adı Sistemini (tDNS) Kullanıyor. tomi Tarayıcı, tomiNet ve WWW Arasında Geçiş Yapmayı kolay hale getirir.

Tomi’nin partnerleri arasında, Microsoft, Intel, Nvidia, Firecoin, Purebase, Flux, MasterBlox, CLS, Polygon gibi firmalar bulunuyor.

TOMI Token Ön Satışı Gateio Borsasında 15-16 Ocak TSİ 10:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacaktır. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak ön satışa katılabilir veya listelenince TOMI alabilirsiniz.

  • TOMI Tokeninin toplam arzı 97,5 milyon adet iken Gateio ön satışında 500 bin adet dağıtılacak.
  • TOMI Tokeni Ön satış fiyatı 0.2 dolardır.
  • Ön satışta hak edilen tokenlerin %100’ü ön satıştan sonra dağıtılacak.
  • TOMI Tokeni 16 Ocak 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓