SuperStep SGMT Coin Nedir? SGMT Coin Yorum

SuperStep SGMT Coin Nedir? SGMT Coin Yorum

SuperStepGameFi mekanizmasıyla desteklenen bir merkeziyetsiz fitness aplikasyonudur. Son dönemde çıkan MovetoEarn projelerinin aksine kullanıcılara airdrop ile ücretsiz NFT ayakkabı veriyor. Super Green Satoshi Token (SGMT) ise uygulamanın ödül tokenidir.

Kullanıcılar NFT Sneakerları satın almak yerine üye olduklarında kazanıyorlar. Kullanıcılar arkadaşlarını davet ederek daha fazla ayakkabı kazanabiliyor. Kullanıcılar belli mesafe kat ettiklerinde uygulamanın native tokeni olan SGMT Tokeni kazanırlar. SGMT aynı zamanda yönetişim tokeni olarak kullanılır.

SGMT Tokeni 27 Haziran 17:00’da PancakeSwap’ta listelendi. SGMT token ön satışına katılanlar sahipleri ise dilerlerse 27 Haziranda PancakeSwap tokenlerini gönderebilecek. Airdrop ile kazanılan SGMT Tokenleri ise 10 gün sonra talep edilebilecek. SGMT Tokeni fiyatı şu an 0.00277 dolar.
Ayrıca yıllık %900’lük faiz veren staking imkanı da bulunuyor.

Bu Linkten üye olarak ücretsiz NFT Sneaker kazanabilir ve SGMT Token Ön satışına katılabilirsiniz

Binance Smart Chain üzerinde oluşturulan SGMT Tokeninin toplam arzı 6 milyar adettir. Şu an tokenlerin hepsi tek bir adreste görünüyor bunun sebebi henüz herhangi bir borsada listelenmemiş olması.

Kullanıcılar BNB kullanarak ayakkabılarının level’ini artırabilir. her 6 saatte bir %25 enerji yüklenir ve kullanıcılar enerjilerini daha fazla Sneaker ve yüksek seviye Sneaker tutarak artırabilir.
NFT flor fiyatı ise 120 dolar SGMT token listeleme fiyatı ise 0.004 dolar. StepN’den farklı olarak Token yakımı ve buy back mekanizmaları mevcut.

SuperStep’in Twitter’da 11 binden fazla takipçisi bulunuyor.

SGMT Token Ön Satışı

SGMT Token Ön Satış 1. faz sona erdi fakat 2. faz devam ediyor. SGMT Token fiyatı 1 BNB ile 105 bin adet SGMT tokeni alabiliyorsunuz şu an yaklaşık olarak 0.00285 dolar yapıyor. Min 0.1 BNB maksimum ise 10 BNB’lik SGMT Tokeni satın alabiliyorsunuz. Bu linkten üye olarak SGMT Token satın alabilirsiniz

Yatırım Tavsiyesi Değildir.


Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓