Space ID Coin Nedir? Space ID Binance LaunchPad

Space ID Coin Nedir? Space ID Binance LaunchPad

Space ID, Ethereum Name Servives (ENS) gibi kullanıcıların merkeziyetsiz cüzdanlarında kendi isimlerini kullanmasına yarayan bir evrensel bir ad hizmet ağıdır. Space ID’nin desteklediği ağlar arasında şu an Ethereum, Binance Smart Chain ve Arbitrum yer alıyor. ID Tokeni ise platformun native tokenidir.

Zincirden bağımsız, merkeziyetsiz, sansüre dayanıklı ve açık kaynaklı. Tüm web3 etkileşimleri için karmaşık adresinizi insanlar tarafından okunabilen bir kimlikle değiştirmenize olanak tanır. Böylelikle kullanıcılar sizi sadece cüzdan adınızla bulabilir.

ID Tokeni piyasaların yükselmesiyle beraber hareketlendi ve 13 nisan 2023’te %27 artış gösterdi. ID Tokeninin ATH seviyesi ise 0.915 dolar olarak görünüyor.

Space ID Ne İşe Yarar?

SPACE ID bir ad hizmeti toplayıcısı olduğu için, tüm ana ad hizmetlerini otomatik olarak çözer, böylece uygulamaların yalnızca bir SDK’yı entegre etmesi yeterli olur. Tek bir kullanıcı adı ile kullanıcılar cüzdanlarını yönetebilir, tüm cüzdan adreslerini tek seferde birleştirebilirler. Ayrıca Space ID kullanıcıları; varlıklarını tek bir yerde görüntüleyerek kullanabilirler.

Space ID Airdrop’una Nasıl Katılabilirim?

Space ID ilk ön satışı tamamlandı ve ikinci ön satış dönemi başladı
Bu linkten Space ID’ye cüzdanınızla bağlanıp alan adı aldığınızda airdrop’a hak kazanıyorsunuz.

Space ID Yatırımcıları Kim?

Space ID’nin yatırımcıları arasında başta Binance Labs olmak üzere, Polychain, dao5, Foresight Ventures firmaları bulunuyor ve toplamda 10 milyon dolarlık yatırım almış durumda. Space ID ayrıca domain isimleri alanlara Airdrop yapacağını da duyurdu.

ID Token Binance Ön Satış

ID Token Binance Ön Satışı,17 Mart 2023 TSİ 20:00 ile 22 Mart 2022 TSİ 03:00 tarihleri arasında kullanıcıların BNB bakiyeleri dikkate alınarak belirlenecek. Hak eden kişile ID tokenlerini alabilmek için 22 Mart 2023 TSİ 09:00-12:00 tarihleri arasında sözleşmeye onay vermeleri gerekiyor.

  • Toplam arzı 2 milyar adet olan ID Tokeninden Binance Ön satışında 100M adet dağıtılacak.
  • Kişi başı maksimum 600 bin ID tokeni dağıtılacak.
  • ID Token ön satış fiyatı 0.025 dolar olacak.
  • Ön satış bittikten sonra ID Tokeni Binance Borsasında listelenecek.

BNB fiyatı ön satış açıklandıktan sonra yaklaşık %8 yükseldi BNB’de bu yükseliş birkaç gün daha devam edebilir.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓