Witnet(WIT) Coin Nedir? WIT Coin Ön satış

Witnet(WIT) Coin Nedir? WIT Coin Ön satış

Witnet protokolü, akıllı sözleşmelerin tüm değerli veri kümesine erişmelerini imkan sunarak gerçek potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlar. Güçlü ekonomik garantileri sayesinde bu bilgileri güvenli bir şekilde onaylar ve sunar. Ayrıca Witner akıllı sözleşmeleri manipülasyon koruyarak daha dayanaklı hale getirir. WIT Token ekosistemin native tokeni olup ise onaylayıcı olmak için gereklidir.

Kendi blok zinciri olan Witnet, köprüler sayesinde birden fazla akıllı sözleşme platformuna bağlanır. Witnet blok zinciri Oracle(doğrulanmış bilgi) özelliklerini kullanmak için Rust programa diliyle oluşturulmuş tek amaçlı bir blok zincirdir.

Witnet, fiyat beslemeleri, stabil paralar, türevler gibi DeFi araçlarını güçlendirirken, NFT‘lerde benzersizlikleri oluşturmak için bir rastgelelik kaynağı görevi görür. Witnet merkeziyetsiz oracle, kendi blok zincirinde çalışır ve veri isteklerini çözen ve sonuçlar üzerinde konsensüse varan bağımsız çalışan düğümlerin teşvik edilmesi için WIT Tokenine güvenir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

WIT Token kullanım alanları

  • Gaz ücretleri Witnet blok zincirindeki işlemler ücretlidir, Madencilik düğümleri ağ tarafından kabul edilen her blok için WIT tokeni kazanır. İşlem ücretleri WIT token ile ödenir.
  • Hizmet İçin Ödeme Witnet oracle’a yollanan sorguların, WIT tokeni kullanarak istekleri çözen düğümlere ödeme yapar.
  • Staking Düğüm operatörleri blok mine etme şansları arttırmak için WIT Tokeni stake ederler.

Witnet, Reflective Venture Partners, Oyster Ventures, Coinfund, NON-fungible Chan firmalarından 4.1 milyon dolarlık ön yatırım aldı. WIT Tokeni şu an hiçbir borsada bulunmuyor.

WIT Token Ön Satış Şartları

WIT Token ön satışı 30 kasım-1 aralık TSİ 05:00’da Gateio Borsasında yapılacaktır. WIT Tokeni ise 1 aralık 2021 TSİ 07:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio borsasına üye olarak WIT Tokeni satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 2.5 milyar adet olan WIT Tokeninde 600 bin adedi ön satışta dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup VIP 1 ve üzeri üyelik şartı ve KYC şartı bulunuyor.
  • WIT Tokeni ise 1 aralık 2021 TSİ 07:00’da listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓