POLYPAD Coin Nedir? POLYPAD Coin Ön Satış

POLYPAD Coin Nedir? POLYPAD Coin Ön Satış

Polypad, Polygon ağında oluşturulan projeler için bir Launchpad görevi görür. En popüler ikinci katma çözümü olan Polygon olduğunu düşünerek BlueZilla Polygon üzerinde bir launchpad platformu oluşturdu. BlueZilla’nın diğer platformları ise; BSCPad, Tronpad, ETHPad, KCCPad, NFTLaunch, ADAPad, VelasPad & GameZone

PolyPad’in deflasyonis mekanizması her işlemde %10’luk bir kesinti ve erken unstaking’de %25’e varan bir ceza bulunur. Bu ücretlerin %5’i stake edenlere ödül olarak dağıtılır, %2.5 uzun vadeli yatırımcılara, %2.5 ise ömür boyunca olmak üzere yakılır. %25’lik yakım ücreti ise 4 ay bekledikten sonra gerçekleştirilirse uygulanmaz.

PolyPad IDOlarına Katılım

PolyPad IDO’su başlamadan 3 saat önce kullanıcılar KYC sürecini tamamlamış ve POLYPAD tokenlerini stake etmiş olmaları gerekiyor. PolyPad’de diğer Bluezilla platformlarında olduğu gibi TIER sistemi bulunuyor.

  • Kappa – 1 Lottery Ticket TIER 1 olup kesin olarak ön satışa katılma şansı vermez çekiliş yoluyla dağıtım yapar. min 37500 Polypad token dağıtılır.
  • Lota 2 Garanti ön satışa katılım hakkı vermeyen ikinci TIER sistemi min 70 bin POLYPAD gerekli.
  • Theta 150 bin adet POLYPAD Tokeni stake şartı bulunurken garanti ön satışa katılım bu TIER’de garanti olarak ön satışa katılım bulunuyor. Twitter’da ön satış etkinliğine ve Whitelist’e katılım gerekli. Alım gücü ise 5
  • ETA min 200 bin POLYPAD Tokeni stake şartı bulunuyor diğer tüm şartları Theta ile aynı alım gücü ise 7
  • ZETA Min 275 bin POLYPAD stake şartı bulunuyor alım gücü 10
  • Epsilon Min 350 bin POLYPAD Tokeni stake şartı bulunuyor alım gücü 13
  • Delta min 425 bin POLYPAD stake etmek gerekiyor. Whitelist ve twitter görevleri gerekmiyor alım gücü 16
  • GAMMA 500 bin adet POLYPAD tokeni stake etmek gerekirken alım gücü 20

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

POLYPAD Ön Satışı

POLYPAD Token ilk olmayan ön satışı 9-10 nisan 2022 TSİ 12:00’da 0.045 dolardan Gateio Borsasında yapılacak. Ön satıştan sonra POLYPAD Tokeni 10 Nisan 2022 TSİ 15:00’da Listelenecek. Şu an POLYPAD Tokeninin fiyatı 0.04591 dolar ve PancakeSwap borsasında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak POLYPAD Tokeni ön satışına katılabilir ve listelendiğinde alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓