PENDLE Coin Nedir? PENDLE Binance LaunchPad

PENDLE Coin Nedir? PENDLE Binance LaunchPad

Pendle Finance, DeFi kullanıcılarına sunduğu seçeneklerle gelecekteki getirileri üzerinde daha fazla kontrole sahip olmalarını sağlayan bir DeFi protokolüdür. PENDLE ise platformu native tokenidir.

Çeşitli protokoller ve varlıkları destekleyerek tek bir platformda eksiksiz ve sorunsuz getiri yönetimi sunmayı amaçlayan Pendle Finance, yatırımcılarla arasındaki süreci açık bir şekilde yürütür. Ağ üzerindeki tüm işlemler, akıllı sözleşmeler tarafından gerçekleştirilir ve doğrulanır, bu da dürüstlük temelli bir işletme olduğunu gösterir.

PENDLE Tokeni Binance’ın launchpad’e geldikten sonra 3 temmuz tarihinde yükseliş gerçekleştirdi ve 1.29 dolara kadar yükseldi. PENDLE tokeni 2021 yılında piyasaya giriş yapmış olup 6 mayıs 2021’de 2.45 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %58 aşağıda görünüyor.

PENDLE Tokeni Ethereum ve Arbitrum ağlarında bulunuyor. Ethereum ağındaki top 10 cüzdan tokenlerin %59’una sahip.

Pendle Finance 23 yatırım firmasından 2021 yılında 3.7m dolarlık bir yatırım almış. Bu firmaların arasında D1 Ventures, LedgerPrime, Fisher8 Capital, CMS Holding, Sora Ventures, Mechanism Capital gibi firmalar bulunuyor.

PENDLE Son 1 yılda %2300 artış göstermiş bir token o yüzden dikkatli olmak gerekiyor.

PENDLE Coin Binance LaunchPad

PENDLE Tokeni, Binance LaunchPad platformunda 4 temmuz 2023 TSİ 03:00’dan itibaren 25 gün boyunca BNB ve TUSD stake edenlere dağıtılacak. Toplam arzı 251 milyon adet olan PENDLE tokeninden yaklaşık 5 milyon adedi dağıtılacak.
Binance LaunchPad projelerine katılmak için bu linkten Binance Borsasına indirimli üye olabilirsiniz

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓