NYM Coin Nedir? NYM Coin Coinlist Ön Satış

NYM Coin Nedir? NYM Coin Coinlist Ön Satış

NYM Network, ağ katmanından uygulama katmanına kadar bütünsel gizlilik sağlayan merkeziyetsiz ve tokenize edilmiş bir protokoltür. Yeni nesil gizlilik altyapısı NYM Network sayesinde kullanıcıların artık gözetlenme konusunda endişe etmelerine gerek kalmayacak. İnternette varsayılan olması gereken gizlilik günümüzde ihlal edilerek insan hakları ihlali yapılmaktadır. NYM ağı internet paketinize girip çıkan en güçlü ağ düşmanlarına karşı bile koruma sağlar. NYM Tokeni ile kullanucular bilgilerini şifreleme imkanı elde eder. Ayrıca NYM blok zincirinde onaylayıcı olan kişilerin ödüllerini ödemek için kullanılır.

NYM CEO’su Harry Halpin 2 Mayıs 2022’de 300 milyon dolarlık yatırım aldıklarını duyurdu. Haberin ardından NYM 1 saat içinde %35’lik bir yükseliş gösterdi. NYM Son 24 Saatte %27 artmış görünüyor. NYM Tokeninin Gateio Borsasında bulunuyor. 15 Nisan 2022’de Gateio’da listelendiğinde 5.76 doları gören NYM Tokeni şu an bu seviyenin %85 aşağısında bulunuyor. NYM Tokenlerinin Coinlist opsiyon 2 ile dağıtılan %2.5’luk arzı 3 Mayıs 2022’de kilidi açılacak bu tarihe dikkat etmek gerek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak Gateio Ön Satışına katılabilir veya listelendiğinde alım satım yapabilirsiniz.

  • Ağ katmanında gizliliği
  • Nym, internet trafiğinizi mixnet adlı çok katmanlı bir ağ üzerinden şifreler ve ulaştırır. Mixnet’in her katmanında, mix düğümleri internet trafiğinizi başka kullanıcıların trafiğiyle karıştırarak iletişimleri şifreli hale getirir ve IP adresinizi, kiminle, ne zaman ne süreyle konuştuğunuz gibi bilgileri gizler.
  • Teşvik Edilmiş ve Merkeziyetsiz Kullanıcılar mixnette verilerini gizlemek için NYM ile işlem ücreti öder. NYM taahhüt ederek herkes bir düğümü yürütebilir ve itibarını arttırmak için bir düğüme yetki verebilir. Son kullanıcılara gizliliik hizmeti sunan düğümler itibar ve hizmet verimine göre ödüllendirilir.
  • Uygulamalara Uyum Bitcoin veya Zcash herhangi bir gizlilik sağlamaz. Nym, tüm blok zincirleri ve diğer genel uygulamalar için ağ düzeyinde gizlilik sağlar. Geliştiriciler, Bitcoin’den anlık mesajlaşmaya kadar, kullanıcılarının ağ katmanı ve meta veri koruması için uygulamalarını Nym’in üzerine kurabilir. Geliştiriciler, Bitcoin’den anlık mesajlaşmaya kadar, kullanıcılarının ağ katmanı ve meta veri güvenliği için uygulamalarını Nym’in üzerine kurabilir.

Telegram ve Twitter’dan Son gelişmeler İçin Bizi Takip Edin.

NYM Project Grayscale CEO’su Barry Silbert’in Digital Currency Group, Tayssir Capital, Huobi Ventures, HashKey, Fenbushi Capital, Andreessen Horowitz, Polychain, Hashkey gibi önemli blok zincir yatırım firmaları tarafından 21.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

NYM Token Coinlist Ön Satış

NYM Token ön satışı Opsiyon 1, 9 Şubat 2022 TSİ 21:00’da, Opsiyon 2 ise 10 Şubat 2022 TSİ 02:00’da Coinlist Borsasında gerçekleşecektir. Bu Linkten Coinlist Borsasına üye olarak Ön Satışa katılabilirsiniz. Coinlist Borsası ön satışlarına katılma şansınızı artırmak için ön satışa kadar Coinlisette coinlerinizi Stake ederek Karma puanınızı yükseltebilirsiniz.

VarlıkNYM Token Opsiyon 1NYM Token Opsiyon 2
Sabit Satış FiyatıToken başına 0,50$Token başına 0,25 ABD doları
Satış Dönemi9 Şubat 2021 18:00 UTC – 16 Şubat 2021 23:59 UTC9 Şubat 2021 23:00 UTC – 16 Şubat 2021 23:59 UTC
Satılık Tedarik%5 (50 milyon jeton)%2,5 (25 milyon jeton)
Satın Alma Limitleri$100 min
$500 maksimum
100$ min
. 1000$ maksimum
Ödeme YöntemleriUSDT, USDC, ETH, BTC, SOL, ALGOUSDT, USDC, ETH, BTC, SOL, ALGO
Kilitleme ve Serbest BırakmaJetonlar 31 Mart 2022’de hepsi açılır.Tokenler 3 Mayıs 2022’de / civarında açılır ve ardından iki yıl boyunca üç ayda bir dağıtılır
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓