BPAD Coin Nedir? BPAD Coin Nereden Alınır?

BPAD Coin Nedir? BPAD Coin Nereden Alınır?

BLOKPAD, Bloktopia iki kola sahip çok zincirli bir launchpad platformudur. Birincisi, kendi bloktopia lansmanlarından edindiği tecrübelerle erken oluşturulan kripto para projelerini kuluçkaya yatıran gelişmesine yardımcı olan BLOKPAD VIP ikincisi ise geleneksel kripto ön satışlara benzeyen BLOKPAD ESSENTIAL’dir. BPAD Tokeni ise ön satışlara katılmaya yardımcı olan platformun native tokenidir.

Ön satışlara katılmak isteyen kullanıcılar önce BLOK veya BPAD Tokenlerini stake etmeli daha sonrasında ise kayıt olmalıdır. Kayıt olan kullanıcıların tokenleri kilitlenir.

Geçtimiz aylarda piyasaya giriş yapan Bloktopia ‘nın launchpad platformu olan BLOKPAD ön satışlarına BLOK Tokeni ve BPAD Tokeni ile katılınabilir. BLOKPAD metaverse’de yabanında oluşturulmuş ilk Launchpad platofrmudur.

Telegram ve Twitter’dan Son gelişmeler İçin Bizi Takip Edin.

Blokpad’da 9 TIER seviyesi bulunmaktadır. TIER 1 25 bin BLOK tokeni gerekirken TIRE 9 için 1.5 milyon BLOK tokeni gerekli. Bütün TIER’lerin havuz hücü farklı olup minimum 30 gün stake etmek gerekiyor.

BPAD Tokeni Nereden Alınır

BPAD Tokeninin toplam arzı 7.5 milyar olup dolaşımdaki arzı 521 milyon adettir. 9,886 Holder’ı bulunan BPAD Tokeni %93’ü kontrat adresinde bulunurken %0.49’u PancakeSwap borsasında bulunuyor. BPAD Tokeni 1 Şubat 2022’de piyasaya girşi yaptı ve şu an sadece PancakeSwap borsasında bulunuyor.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓