MetaWear WEAR Coin Nedir? WEAR Coin Ön Satış

MetaWear WEAR Coin Nedir? WEAR Coin Ön Satış

MetaWear, Moda için bir metaverse olup tüm moda endüstrisini tün unsurlarıyla bir Metaverse’e dönüştürüyor. Platform, En İyi Moda Markalarının kıyafetlerini ve koleksiyonlarını Metaverse’e Dönüştürerek NFT 2.0 Çapraz Platform Metaverse Giyilebilir Giysiler ve Dış Görünümler Yaratıyor. MetaWear Metaverse’inde en kaliteli kıyafetler, Metaverse defileleri, Metaverse mağazaları bulunuyor. WEAR Tokeni ise platformdaki satışlarda ve etkinliklerde ödeme aracı olarak kullanılır.

WEAR Tokeni 7 Ağustos 2022’de %100’den fazla artış gösterdi. Fiyatını 0.0019 dolara çıkaran WEAR Tokeni şu an ATH Seviyesinden %94 aşağıda. WEAR Token Binance Smart Chain Ağında 8,418 cüzdan ile 100 binden fazla işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Kullanıcı sayısı fazla olmasa da kullanıcıların aktif olduğunu söyleyebiliriz.
WEAR Tokeni Gateio Borsasında bulunuyor. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak satın alabilirsiniz

MetaWear, gerçek dünya modası ile Metaverse arasında bir köprü olmayı amaçlıyor. 3 trilyon dolarlık bir endüstride kullanıcılar, her iki dünya için de sanallaştırılmış koleksiyonları öğrenin, dönüştürüp tasarlayabilecekleri gibi koleksiyonlarını NFT olarak da sergileyip satabilirler.

Platformun merkezinde, tasarımcıların ve giyim üreticilerinin metaverse mağazaları açabileceği ve kullanıcıların bu görkemli mağazaları ziyaret etmesine ve en son meta moda trendlerini satın almasına imkan veren çapraz platformlu bir metaverse alışveriş merkezi olan MetaWear Fashion Mall yer alır. Bu merkezin en iyi özelliği tek bir Metaverse ile sınırlı olmayıp herhangi bir metaverse’e açık olması. MetaWear Fashion Mall’da toplam 197 mağaza, kıt seçenekler var ve sadece 70 Platinum mağaza ve 27 Diamond mağaza ile üst düzey mağazalar daha da nadir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Avalanche üzerinde oluşturulmuş MetaWear’in Kurucusu olan Dr. A. Bahadır Yener, saygın bir akademik ve pazarlama uzmanıdır ve tanınmış pazarlama kitabı Engineering of Sales’in yazarıdır. Partnerleri arasında ise; GTS Ventures, Dutch Crypto Investors, BullPerks, Master Ventures gibi firmalar bulunurken Moda sektöründe de İpekyol, Fila, Colins, Hummel gibi firmalar yer alıyor.

WEAR Token IDO’ları Seedify, Red Kite, TrustPad, Ignition platformlarında 20-21 Mart tarihlerinde gerçekleşecek.

WEAR Token Gateio Ön Satışı

WEAR Token Gateio satışı 21-22 Mart 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak WEAR Token ön satışına katılabilir veya listelendiğinde satın alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 5 milyar adet olan WEAR Tokeninden Gateio Ön satışında 30 milyon adedi dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup WEAR Token ön satışı fiyatı 0.005 dolardır.
  • VIP 1 veya üzeri üyelik şartı ve KYC tamamlanması gerekiyor.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓