LOTT Coin Nedir? LOTT Coin Nereden Alınır?

LOTT Coin Nedir? LOTT Coin Nereden Alınır?

LOT.TRADE (LOT) platformu, dünyanın en iyi tüccarı olma amacıyla düzenli turnuvalar, savaşlar ve zorluklar ile kripto ticaretinin oyunlaştırılmasını ve popülerleştirilmesini sağlar. Kullanıcılar turnuvaları özelleştirerek ve büyük ödüller kazanabilir. LOTT Tokeni platformun native tokenidir.

Platformda trading turnuvaları olur ve kazananlar çeşitli NFT ve çeşitli yetki erişimi kazanırlar. Kripto para birimi tüccarları oyuncularının olduğu bir sıralamaya girerler. Kullanıcılar turnuvaya katılmak için başvurur ve kişi başına düşen katılım ücretini öder ve sonrasında da ödül sırası açıklanır.

Lot.trade’in partnerleri arasında kyrrex, NFTB, Exon Center, Alpha Moon Capital, Local Trade, Finminity, Legion Ventures gibi firmalar bulunuyor.

LOTT Tokeni Aralık 2021’de piyasaya giriş yapmış ve o zamandan beri düşüş yaşamıştır. 1 Aralık 2021’de 0.30 ile ATH seviyesini gören LOTT Tokeni şu an bu seviyeden %98 aşağıda bulunuyor.

LOTT Tokeninin toplam arzı 100 milyon adet olup bu arzın yaklaşık %85’i ekosistemin deployerinda bulunurken toplam %95’i ise top 10 cüzdanda bulunuyor. LOTT Tokeni BSC ağında sahip olduğu 4,079 cüzdan ile şu ana kadar 62,748 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor bu sayının vasatın altında olduğunu söyleyebiliriz.

LOTT Tokeni şu an sadece PancakeSwap’ta bulunuyor. LOTT Tokenini 6 Mayıs 2022 TSİ 15:00’da listeleyecek. Bu linkten MEXC borsasına üye olarak LOTT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓