Lien Coin Nedir? Lien Coin Nereden Alınır?

Lien Coin Nedir? Lien Coin Nereden Alınır?

Lien Protocol, Ethereum’un değişken bileşen ve stabil bileşen olmak üzere ikiye bölünmesini sağlayan akıllı sözleşmelerdir. Değişken bileşen tokeni Liquid Bond Token (LBT), Kararlı bileşen ise Stabil Bond Token (SBT). LIEN Token ise sahiplerinin Lien Protokolü ve FairSwap üzerinde işlem yaparken işlem ücretlerinde indirim almasını sağlar.

LIEN Tokeni 21 Haziran 2022’de %232 arttı. LIEN listelendikten sonraki günlerde çok ciddi düşüş gösterdiği için en yüksek seviyesini mart 2021’deki 105 dolar seviyesi olarak kabul edebiliriz. şu an LIEN tokeni fiyatı 1 dolar. Ethereum Ağında LIEN Tokeni 1401 adet cüzdan ile 37,793 işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Toplam Arzı 1 milyon adet olup arzın %70’i top 10 adreste bulunuyor.
LIEN Tokeni şu an MEXC ve Gateio Borsalarında bulunuyor
Bu linkten Gateio Borsasında üye olarak LIEN Tokeni satın alabilirsiniz.

LIEN Tokeninin sosyal medya hesapları mayıs 2021’den beri aktif değil.

Platform Ürünleri

  • LBT oynaklığın çoğunu ETH:USD fiyatındaki dalgalanma riskini emecek şekilde tasarlamıştır. LBT tokenini aynı zamanda ETH için 2 kat kaldıraç özelliği de bulunuyor.
  • SBT LBT tokeni fiyat volatilitesinin çoğunu ortadan kaldırdığı için SBT, Amerikan Doları karşısında stabilize olur. SBT bu özelliği sayesinde IDOL için mükemmel bir teminat olur.
  • iDOL Amerikan Doları karşısında stabil olacak şekilde programlanmış bir ERC-20 Tokenidir. ETH türevleri tarafından desteklenir. IDOL fiyatının stabilizasyonu arbitraj fırsatlarına göre hareket eden piyasa mekanizmaları aracılığıyla sağlanır.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanıcılar kolayca alım satım imkanının dışında Amerikan Borsa’sında bulunan Strike Price, Call, Put gibi seçeneklerle pozisyon açmalarını sağlar. Platform Oracle’ı kullanarak fiyat doğrulaması yapar.

LIEN Tokeni Nereden Alınır?

Toplam arzı 1 milyon adet olan LIEN Tokeni 2020’nin Ağustos ayında piyasaya giriş yaptı ve ilk günlerde 800 doların üstünü görse de daha sonrasında giderek düşüş yaşadı ve fiyatı 1 doların altına kadar geriledi. Son 24 Saatte %57 oranında artış gösteren LIEN Tokeni MEXC ve Gateio Borsasında bulunuyor. Bu linkten Gateio Borsasında üye olarak LIEN Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓