Laika Coin Nedir? Laika Coin Yorum

Laika Coin Nedir? Laika Coin Yorum

Laika daha önce yanlış yönlendirilmiş yatırımcılardan oluşan bir meme tokenidir. Ethereum Ağında oluşturulan Laika topluluğu küçük yatırımcıya projeleri tanıtmak ve farkındalık yaratarak tehlikelerden korumak için oluşturulmuştur. LAIKA Tokeni ise platformun native tokenidir.

Laika, kullanıcılara yatırım yapmadan önce daha fazla araştırma yapmaya, daha iyi bilgilenmeye ve kripto varlıklarını daha iyi korumaya teşvik ediyor. LaikaArmy olarak bilinen topluluk, projenin geleceğini belirlemek yeni hedeflere ulaşmak için destek verir.

Laika kripto para alanında meydana gelebilecek tehlikelere ve dolandırıcılığa ışık tutan ilk kripto para olma özelliği taşıyor. İşlemlerinde %0 bulunan LAIKA’nın likidite ve çekirdek miktarı yakılmıştır. Laika ekosisteminde, bağış yapma, launchpad projeleri market gibi ürünler bulunuyor.

Temel hedefi küçük yatırımcıyı bilgilendirmek ve geliştirmek olan LAIKA çeşitli borsalarda listelenerek gelişimini sürdürüyor.

LAIKA Tokeni Ağustos 2022’de piyasaya giriş yaptı. 23 Ağustosta ATH seviyesine ulaşan LAIKA şu an bu seviyeden %45 aşağıda olp fiyatı 0.00000133 dolardır. Laika Tokeni son 1 haftada%138 artış gösterdi. Toplam arzı 1 milyar adet olan LAIKA Tokeni Ethereum ağında 1472 cüzdan ile 29,633 adet işlem gerçekleştirmiştir. Arz dağılımına baktığımızda ise yaklaşık %35’i top 10 cüzdanda bulunuyor. Yeni çıkan bir tokene göre arz dağılımı oldukça homojen.

LAIKA Tokeni Nereden Alınır?

LAIKA Tokeni şu an Uniswap, MEXC, Bitmart, borsalarında bulunuyor.
Bu linkten MEXC Borsasına üye olarak LAIKA Tokeni ve 1500’den fazla tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓