Kishu inu Coin Nedir? KISHU Nereden Alınır?

Kishu inu Coin Nedir? KISHU Nereden Alınır?

Son Dönemde popüler olan köpek Meme trendlerinden biri olan KISHU Coin, japon köpek ırkı Kishu’dan esinlenerek yaratılmış, sahiplerine anında ödüller veren topluluk odaklı merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

KISHU ağındaki her işlem için işlemin %2’si ellerinde KISHU bulunduranlara dağıtılır bu da ellerinde KISHU bulunduranların pasif gelir kazandıkları anlamına gelir.

Aynı zamanda Uniswap tarafından desteklenen Kishu Swap ile kullanıcılar KISHU ve diğer ERC-20 tokenlerini stake ederek ödül kazanabilirler.

11 haziranda İnstagramda 47 milyon takipçisi olan Real Madrid oyuncusu Marcelo’nun Kishu inu paylaşımından sonra Kishu inu fiyatı %80’den fazla artış gösterdi. 12 Haziranda da Ronaldinho’dan Kishu inu paylaşımı geldi.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

  • Kıshu Crate ile kullanıcılar KISHU stake ederek NFT kazanabilecek sanatçıların da bu ödüllerden pay alabilecek. (haziran 2021)
  • KISHU PAW PRINT Kullanıcıların ödüllerini, token fiyatını ve bakiyelerini takip edebileceği bir cüzdan.
  • KISHU sWAG KISHU sahiiplerine özel ürün mağazası. (haziran 2021)

KISHU tokeninin toplam arzı 1 katirilyon olup fiyatı 0,0000000042 dolardır. Market değeri 2 milyar dolar olan KISHU 150 bin kadar sahibi bulunmaktadır. Kishu inu gateio borsasında bulunmaktadır Bu linkten Gateio borsasına üye olarak KISHU alabilirsiniz.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin