AMP Coin Nedir? AMP Coin Nereden Alınır?

AMP Coin Nedir? AMP Coin Nereden Alınır?

AMP teminat için özel olarak oluşturulmuş akıllı sözleşmelerle merkezi olmayan ödemeleri Flexa ağında teminat altına alarak onları güvenli hale getirmeyi amaçlayan Ethereum ERC-20 Tokenidir. Onaylanmamış veya herhangi bir sebeple başarısız olan bitcoin ve ethereum işlemlerini güvence altına alarak ödemeyi her iki tarafa da fiat olarak yapar.

AMP Tokeni Özellikleri

  • Kullanıcılar AMP’yi stake ederek, dijital ödemeler, fiat değişimi, kredi dağıtımları mülk satışları gibi her türlü değer değişimini garanti altına alabilir.
  • AMP stake edilen teminat havuzlarını kullanarak merkezi olmayan transferleri özellikle dolandırıcılıkla ve gerçek dünya uygulamaları ile ilgili transferlerin riskini azaltır.
  • AMP ağ ödül dağıtımlarını basitleştirir. AMP akıllı sözleşmeleri mikro dağıtımlar ve bileşik faiz modelleri sunar.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

2020 eylül ayında piyasaya sürülen AMP’nin toplam arzı 99,213,408,535 adet olup dolaşımdaki arzı %46sı olup 42.23 milyar adettir. arzın yarısı teminat havuzlarında kilitlidir. AMP’nin şu anki fiyatı ise 0.057 dolardır.

8 Haziran 2021’de CoinbasePro’nun listeleyeceğini duyurduğu AMP bu haberden sonra %50 değer kazandı. AMP tokeni binance hariç birçok borsada bulunmaktadır. AMP Tokeni Gateio borsasında bu linkten üye olarak alabilirsiniz.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin