INDI Coin Nedir? INDI Coin Nereden Alınır?

INDI Coin Nedir? INDI Coin Nereden Alınır?

IndiGG, YGG’nin hindistan alt-DAO’sudur. Polygon’un oyun kolu olan Polygon Studios ile ortaklaşa inşa edilmiştir. Indigg, Play-to-Earn gibi özgün web3 mekaniklerini kullanarak oyuncuları güçlendiren Hindistan’ın oyun loncası olacak. INDI Tokeni ise platformun yönetişim tokenidir.

IndiGG, oyuncuların oyunun geleceğini keşfedebilecekleri ve tüm katılımcılar için ekonomik fırsatlar oluşturmak için sanal dünyalara direkt bir yolculuğa çıkacakları bir platform oluşturuyor. IndiGG, oyuncuların sevdikleri AXIE INFINITY, PEGAXY, NYAN HEROES ve daha birçok blok zincir oyununu oynayarak gelir elde etmelerini sağlar.

IndiGG, Hindistan pazarı için yeni oyunlar eklemeden önce, Axie infinity, Pegaxy, Fancy Birds, Nyan Heroes, Nitro League için NFT varlıklarını destekleyecek. Polygon Studios ve Zed Run, Skyweaver by Horizon Games, Decentraland ve Decentral Games dahil Web3 oyunlarından oluşan gelişen ekosistemi, IndiGG akademisyenlerinin en son versiyonlarına güncel olarak erişmelerine imkan tanır. Daha önce Filipinler menşeli YGG tarafından Play to Earn modelinin Guild versiyonunun başarısı kanıtlandı. YGG çok kısa sürede ciddi bir yükseliş yakaladı ve şu an piyasa değeri 300 milyon doların üstünde.

IndiGG, Sequoia Capital India, Lightspeed Venture Partners, Jump Capital, Variant Fund, Dune Ventures, Griffin Gaming Partners, Transcend Fund, Animoca Brands, Play Ventures, Backed and Sfermion, IVC, Emfarsis firmaları tarafından 6 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Ayrıca 8-9 Mart 2022 tarihleri arasında FTX borsasında 0.1 dolar ön satış fiyatı ile 1.2 milyon dolarlık ön satışı gerçekleşti.

INDI Tokeni, arkasında FTX ve Huobi borsaları ve büyük yatırımcıların olması YGG Tokeninin yakaladığı başarıya benzer bir başarı getirebilir. Filipinler’de popüler olan PlatoEarn oyunlarını Hindistan pazarına ve oyuncularına açmayı amaçlayan proje oldukça mantıklı görünüyor çünkü bu Hindistan’ın nüfusu fazla oldukça fazla ve Filipinler gibi gelir seviyesi düşük insanlardan oluşuyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

INDI Tokeni Nereden Alınır?

INDI Tokeni 10 Mart 2022 TSİ 17:00’da FTX Borsasında listelenecek Bu linkten FTX Borsasına üye olarak INDI Tokeni satın alabilir ve ileride gerçekleşecek olan ön satışlara katılabilirsiniz. INDI Tokeni aynı saatte Huobi Borsasında da listelenecek.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓