GSPI Coin Nedir? GSPI Coin Nereden Alınır?

GSPI Coin Nedir? GSPI Coin Nereden Alınır?

Shopping.io, platformunda iki farklı yardımcı program belirteci kullanır. SPI ve $GSPI Her iki token de platformda stake edildiğinde kullanıcılara bazı avantajlar ve ödüller sunar. GSPI, çevrimiçi kripto e-ticaret sitesi Shopping.io’nun yönetim tokenidir.

  • SPI, Shopping.io platformunda indirimler ve diğer avantajlar için bir yardımcı program tokenidir.
  • GSPI, işletmelerin platform üzerinde yeniden satış yapmak ve yönetişim sistemine dahil olmak için yardımcı olan yönetişim tokendir.

GSPI Tokeni, Binance Smart Chain’de oluşturulmuş Shopping.io’nun yönetişim tokenidir. %70 arzı SPI.club holderlarında, %30’u ise PancakeSwap borsasında bulunuyor. (bu ilk dağılım bundan sonra dağılım değişmiş olup PancakeSwap borsasında %10, Kontrat adresinde ise %30’u bulunuyor)

GSPI Tokeni platformda indirimler, ödül programları dahil olmak üzere staking, yeni ortaklıklar için kullanılır. Ayrıca GSPI Token sahipleri yönetişime katılmak için oy kullanabilirler. GSPI tokeni bulunduran kullanıcılar dropshipping yaparken bazı indirimler ve avantajlar elde eder. Shopping.io uluslararası gönderim için 30 dolar alıyorken GSPI ile ödeme yapan kullanıcılardan bu ücret alınmadığı gibi %2’li bir indirim uygulanır.

SPI ve GSPI herhangi bir ön satışla piyasaya sürülmedi. SPI Tokeninin tüm tahsisi Uniswap borsasında aktarıldı. GSPI ise SPI.club’da stake edilerek kazanılır. SPI 1 ocak 2021 GSPI ise 5 Mart 2021’de piyasaya sürüldü. Her iki token de sabitleştirilmiş 1 milyon adet arza sahiptir. Token yakımı basım enflasyon, deflasyon yoktur.

7 Mart 2022’de başlayan GSPI ve SPI Stake edenlere dağıtılan Airdrop sayesinde GSPI Tokeni yükselişe geçti.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

GSPI Tokeni Nereden Alınır?

2021 Mart ayında piyasaya giriş yapan GSPI Tokeni son 24 Saatte %379’luk bir artışla fiyatını 5.65 dolara yükseltti ve 1370. sıraya yükseldi. 1 nisan 2021 tarihinde GSPI Tokeni 56.62 dolar ile ATH Seviyesine ulaştı ve uzun bir süredir o seviyelere yaklaşamadı şu an bu seviyeden %90 aşağıda bulunuyor. GSPI Tokeninin %65’i top 10 cüzdanda bulunuyor. En son kasım ayında 10 doların üzerinde çıkan GSPI Tokeninin bulunduğu borsalar ise Gateio, PancakeSwap, MEXC. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak GSPI Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓