Heroes Chained HeC Coin Nedir? HeC Coin Nereden Alınır?

Heroes Chained HeC Coin Nedir? HeC Coin Nereden Alınır?

Heroes Chained, Avalanche ağı üzerinde oluşturulmuş, oyuncuların bir lonca ustası olduğu ve kahramanları topladığı PlaytoEarn oyunudur. Oyuncular görevleri tamamlayarak Last Hope şehrinde nihai lonca olmaya çalışır. Oyuncular PVE ve PVP modlarıyla oynayabilir. HeC Tokeni ise platformun oyun ve yönetişim tokenidir.

  • PVE(Player Vs Environment) Oyuncular haritada dolaşan düşmanları savaşmak için kahramanlarını karavanlarıyla şehir surlarının ötesine göndererek PvE modunun keyfini çıkarabilirler.
  • PVP(Player Vs Player) PVP modunda oyuncular, loncalar arasında turnuvalar, takım vs takım veya Guild vs Guild modlarında da savaşabilirler.

Oyunda değerli olan her item veya karakter blok zincir üzerinde kayıtlı birer NFT’dir. NFT’ler, keşfetme, savaşma, talep etme, üretme, yetiştirme, oyun içi etkinlikler ve satın alma gibi çeşitli yollarla kazanılabilir. Heroes Chained oyunculara çokça yeteneğe ve büyüye sahip farklı sınıflar, ırklar ve genlere sahip kahramanlar sunar.

Oyunu oluşturan ekip başta oyun dünyasında popüler olan Mevlüt Dinç olmak üzere Türk geliştiricilerden oluşuyor. Heroes Chained, Kyros Ventures, Avalanche, LD Capital, OKEx Blockdream Ventures, ROK Capital, Kosmos Ventures, Bering Waters, Avalaunch, MC Ventures (Muhabbit), AVentures Dao, Good Games Guild, Keychain Capital, Foresight Ventures firmalarından 3,137,500 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Avalunch’da 1 milyon dolarlık ön satışı yapıldı Seedify’da ise 400 bin dolarlık ön satışı yapıldı.

Avalaunch ön satışındaki tokenleri $20% TGE kanalı ise 1 ay boşluktan sonra 6 ay boyunca dağıtılacak, Seedify’daki tokenlerin 20% TGE kanalı 6 ayda dağıtılacak.

HeC Token Nereden Alınır?

HeC token 20 Ocak 2022’de TraderJoe ve Pangolin borsalarında listelendi. 0.35 dolara ön satıştan dağıtılaan HeC’in şu anki fiyatı 2.30 dolar olup 13,336 holder’ı bulunuyor. HeC Tokenin arz dağılımına baktığımızda ise yaklaşık arzın %90’ı top 10 adreste bulunuyor. Heroes Chained Telegram’da 35 bin kişilik twitterda ise 59 bin kişiye kısa sürede ulaşmış durumda.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓