LOKA Coin Nedir? LOKA Coin Binance Ön Satış

LOKA Coin Nedir? LOKA Coin Binance Ön Satış

League of Kingdoms (LOKA), kendi metaverse’i bulunan merkeziyetsiz blok zincir tabanlı bir MMO strateji oyunudur. Oyuncular NFT varlıklarına sahip olup ticaretini yapabilir. LOKA Tokeni platformun ödeme aracı ve yönetişim tokenidir. DST Tokeni ise oyun oynayarak kazanılan oyun içi ödül tokenidir.

Kullanıcılar hegemonya sağlamak için savaşırken istedikleri klana girebilir veya klan oluşturabilirler. Ayrıca oyun içinde oylama ile liderlerini seçebilirler.

League of Kingdoms, Andreessen Horowitz (a16z Crypto), Binance Labs, Sequoia Capital India, BlockTower Capital, Sky Vision Capital, Yield Guild Games (YGG) gibi firmalardan 3 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Telegram ve Twitter’dan Son gelişmeler İçin Bizi Takip Edin.

LOKA Token Binance Launchpad

LOKE Token 12 Ocak 2022 TSİ 03:00 ile 20 Ocak 2022 TSİ 03:00 tarihleri arasında kullanıcıların BNB ortalamaları hesaplanacak sonrasında 20 Ocak 2022 TSİ 09:00 ile 12:00 arasında sözleşme imzalayanların BNB’leri 20 Ocak 2022 TSİ 13:00’a kadar kilitli kalacak daha sonrasında BNB ve hak edilen LOKA Tokenleri stop cüzdana aktarılacak.

Toplam arzı 500 milyon olan LOKA Tokeninden Binance ön satışında 25 milyon adet LOKA dağıtılacak. Kişi başı maksimum 15 bin dolarlık token dağıtılacak. 0.16 dolardan ön satışa çıkan LOKA Tokeni Binance Borsasında 20 Ocak 2022 TSİ 15:00’da Listelendi fiyatı ilk anda 3.84’ü gördü daha sonrasında da 2.5 dolar civarında sabitlendi.

BNB Fiyatını Nasıl Etkiler?

BNB Ön Satışları, token yakımlarından çok daha etkili bir artışa sebep oluyor. Bitcoin’in düşüşne rağmen BNB hala 0.01 bitcoin seviyesini koruyor. BNB, Bitcoin karşısında hala mayıs ayındaki seviyelerinde bulunuyor. Mayıs ayındaki büyük düşüşten sonra BNB uzun süre 0.01 in üzerine çıkamamıştı. Şu an için BNB kasım ayından beri 0.01 BTC seviyesinde bulunuyor. Ön satış duyurusundan sonra %6’lık bir artış gösteren BNB fiyatında önümüzdeki günlerde bir yükseliş daha görebiliriz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓