CTG Coin Nedir? CTG Coin Yorum

CTG Coin Nedir? CTG Coin Yorum

City Tycoon Games, kullanıcıların oyun oynayarak gelir elde edebileceği bir simülasyon playtoearn projesidir. Oyuncular günlük aktiviteler, sınırlı süreli aktiviteler ve ticaret yaparak ödüller alabilirler. CTG tokeni oyunun native tokenidir.

Günlük sıralama etkinliği olan oyunda oyuncular zar atışlarının sonucuna göre sıralanır. Tüm oyuncular, sıralamaya göre belirli kaynaklardan sabit bir ödül alacak ve ilk 10 ayrıca az miktarda jeton açma şansı olan rastgele bir hazine sandığı hakkı kazanacak. Oyunda bazen limitli ilginç aktiviteler sunacak. Oyuncular, çeşitli oyunlarla veya özel kutuları satın alarak kahramanlar ve aksesuarlar elde edebilir ve bunları da pazarda serbestçe sataral gelir elde edebilirler.

Kasım 2022’de piyasaya giriş yapmış olan CTG tokeni 14 aralıkta 0.115 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış olup bu seviyeden şu an %7 aşağıdadır. CTG Tokeni Binance Smart Chain ağında bulunuyor ve toplam arzı 1 milyar adet.

CTG Tokeninin zincir üstü istatistikleri

  • Toplam cüzdan sayısı 4103
  • Toplam transfer sayısı 37,627
  • Top 10 cüzdanda bulunan arz miktkarı %99.98 (oran ne kadar yüksek ise o kadar olumsuz)

CTG Token Nereden Alınır?

Kasım ayında piyasaya giriş yapan CTG Tokeni şu an sadece PancakeSwap borsasında bulunuyor. CTG Tokeni 22 Aralık 2022 TSİ 13:00’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CTG Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓