CRAFT Coin Nedir? CRAFT Coin Nereden Alınır?

CRAFT Coin Nedir? CRAFT Coin Nereden Alınır?

TaleCraft, oyuncuların 4 ana element kartı ile çeşitli el sanatları yaparak NFT basıp bu kartları piyasada satabildikleri Avalanche ağı üzerinde oluşturulmuş bir playtoearn oyunudur. 4 ana element simyacıya haftalık olarak verilir ve arzı sınırlı olan kartları deflasyonist bir yapısı bulunuyor. Her Kart ise TeleCraft üretimi için yakılır. CRAFT Token ise oyunun resmi tokenidir.

CRAFT Tokeni 16 Ekim 2022’de %188 artış göstererek fiyatını 0.05 dolara yükseltti. Craft Tokeni yükselişe rağmen ATH Seviyesinden %99 aşağıda bulunuyor.

Simyacının dağıttığı kartların türleri 160 çeşit olup 5 farklı kademesi vardır. Bu kademeler sırasıyla taş, demir, gümüş altın, filozofun taşı kademesidir. Kartların seviyesi üretim zorluğu ve nadirliğine göre belirlenir. 160 kartın sadece 4 ü ana unsurdur diğerleri oyuncular tarafından üretilebilir.

TaleCraft oyunu yanma mekanizmasına sahiptir. Yeni karakterler oluşturulurken iki kart yakılır ve yakılırken min 1 CRAFT Tokeni işlem ücreti ödenir. Kartın seviyesine bağlı olarak farklı sürelere ve işlem ücretlerine sahiptir. Kullanıcılar aynı anda birden fazla craft yapabilir.

Avalanche üzerindeki ilk Crafting oyunu olan TaleCraft oyuncuların birbirleriyle savaşmalarına, kendi becerilerini test etmelerine izin verir. TaleCraft, NFT Crafting oyunu başarılı oyunculara oyun protokolü tarafından oluşturulan AVAX ödülleri kazanır.

TaleCraft, ExNetwork Capital, Dutch Crypto Investors, ZBS Capital, Maven Capital, Kangaroo Capital, Avalaunch, Ferrum Network firmalarından 1.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Avalaunch’da yapılan IDO’sunda ise 0.28 ön satış fiyatıyla 900 bin dolarlık CRAFT Tokeni dağıtılırken Roco Finance’da ise yine aynı fiyattın 150 bin dolarlık CRAFT Tokeni dağıtıldı.

CRAFT Token Nereden Alınır?

2021 Kasım ayında piyasaya giriş yapan CRAFT Tokeninin toplam arzı 30 milyon adet olup dolaşımdaki arzı 3.9 milyon adettir. Şu an 19637 Holder’ı bulunuyor ve henüz arzın çoğu dolaşımda olmadığı için top 10 adreste arzın %90’ı bulunuyor. İlk listelendiğinde 15 dolara ulaşan CRAFT Tokenin şu anki fiyatı 70 cent. CRAFT Tokeni Traderjoe, Pangolin, Bybit, MEXC borsalarında bulunuyor. CRAFT Tokeni 27 ocak 2022 TSİ 11:00’da Gateio Borsasında Listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak CRAFT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓