Coinlist Ön Satışı Swarm İçin Olumsuz İddia

Coinlist Ön Satışı Swarm İçin Olumsuz İddia

14 haziran’da Coinlist Borsasında Ön satışı yapılacak olan Swarm için olumsuz iddialar var. Wublokchain adlı hesap swarm tokenlerinin haziran ayında serbest kalacağına dair bir söylenti bulunduğunu fakat coinlist’teki Swarm tokenleri ağustos ağustos ayına kadar serbest bırakılmayacak.

Buna ek olarak Wublokchain hesabı Swarm’ın ekonomik modelinin hala belirsiz ve ekibinin isimlerinin belli olmadığından bahsetti. Swarm’ın websitesi olan https://www.ethswarm.org/ a girdiğinizde ekipte kimler olduğunu gösteren bir bölüm yok. Bu da akıllara son zamanlarda popüler olan rug pull kavamını getiriyor. Rug pull, geliştiricilerin projeyi tanıtıp, ön satışı gerçekleştirdikten sonra yatırımcıların fonlarıyla beraber ortadan kaybolduklarını anlatan bir terim.

Bununla ilgili tek açıklama 7 Haziran tarihinde Swarm’ın twitter hesabında atılmış bir tweet.

ETHswarm Kullanıcıları lütfen dikkatli olun; BZZ tokenleri henüz dağıtılmadı sorularınız ve şüpheleriniz varsa websitemizdeki kanallara bakabilirsiniz.
BZZ tokenlerini halka açık satın almanın tek yasal yolu Coinlist ön satışıdır

açıklaması bulunuyor. Yarın coinlist borsasında ön satışı gerçekleşecek olan swarm hakkında belirsizlik dikkat çekiyor. Coinlist Swarm Ön satışı ile ilgili detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin

One thought on “Coinlist Ön Satışı Swarm İçin Olumsuz İddia

Comments are closed.