Bittorrenten Beklenene Açıklama Geldi BittorrentChain

Bittorrenten Beklenene Açıklama Geldi BittorrentChain

Uzun süredir beklenen ve Bittorrent’in bir tahmin yarışması düzenlediği açıklama geldi. Bittorrent Bir Çapraz zincir oluşturacak Ethereum, Binance Smart Chain ve Tron ağlarını birleştirecek.

BittorentChain Blok zinciri alanındaki ilk ölçeklenebilir heterojen zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü olacak. Katman 2 Ölçekleme ve zincirler arası bir çözüm olan BittorentChain (BTTC) Tron ağındaki DeFi, NFT, DAPP ve blok zincirlerin zincirler arası sorunlarını çözmeyi planlıyor.

6 aralık 2021’de Bittorrent’ten gelen açıklama ile BTT fiyatı yükselişe geçti son 24 Saatte %25 yükselen BTT 12 Aralık 2021’de isim değişikliğine gideceğini 1 BTT yerine 1000 yeni token verilecek Kullanıcılar Bittorent ağında onaylayıcı olarak ödül kazanabilecekler. 17 Aralık 2021 TSİ 21:00’da BTT Token sahiplerine 1 BTT Token yerine 1000 BTT Tokeni verildi ve BTT’nin yeni fiyatı 0.000009 dolar oldu. Şu an için destekleyen borsalar Gateio ve Upbit.

Bittorrent’in twitter hesabından yapılan açıklamaya göre BTTC ilk etapta Ethereum Binance Smart Chain ve TRON ağları arasında limitsiz ana akım varlık transferlerini destekleyecek ve yakında da daha fazla blok zinciri entegre edilecek. Ayrıca TRON Ethereum’dan BTTC’ye daha fazla projenin geçmesi için 1 milyar dolarlık yatırım yapacak.

BTTC Yakında süper temsilciler seçimi başlatacak, Süper temsilciler BTT Ödülü kazanabilir ve topluluk yönetime katılabilir. Tron CEO’su Justin Sun’in açıklamasına göre BTTC Süper Temsilci seçimi TRON ağında yapılacak ve BTT sahipleri staking ödülleri kazanmak için oylamaya katılabilecekler. Bittorrent Ağı resmi olarak 30 ekim 2021’de yayınlanacak.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓