AVAX Coin Fiyatı Ne Olur? AVAX Coin Geleceği

AVAX Coin Fiyatı Ne Olur? AVAX Coin Geleceği

AVAX Top 10 Coin arasında son 1 haftada %25 ile en çok artış gösteren kripto para oldu. AVAX 13 Mart 2022’den başlayan %36’lık yükselişiyle 92 doların üzerine çıkardı ki bu fiyat ATH seviyesi 144.96 dolarlık ATH Seviyesinden yaklaşık %35 aşağıda.

AVAX’ın yükselişi Metaverse ve NFT’ler ile ilgili Avalanche’ın duyurduğu 290 milyon dolarlık geliştirici fonu ile ortaya çıktı. Avalanche Multiverse adındaki fonun ilk projesi 15 milyon dolarla DeFi Kingdoms oldu. AVAX Tokeninin yükselişi ETH’nin ve piyasanın çıkışı ile duruldu. Grafikte de görüldüğü gibi kırılımı yukarı yönlü gerçekleştiren AVAX ilk direnç olan 95 doları aşamayarak geriye döndü fakat hala aşağı trend çizgisinin üstünde bulunuyor.

AVAX trend çizgisinin (80 dolar) aşağısına düşüp burada kalıcı olmadığı sürece yukarı yönlü yükselişe geçmesi olası. AVAX Tokeni için önemli bir seviye olan 95 doları aşması durumunda psikolojik direnç 100 doları geçtikten sonra bir sonraki direnç 113 dolarda.

Avalanche’in Barcelona’da bugün başlayan Avalanche Summit fuarı Türkiye’den yoğun ilgi gördü. Beklenen Avalanche Wallet’in açıklanması ve fuar boyunca yapılacak diğer açıklamalar ve gelişmeler AVAX fiyatını yukarıya taşıyabilir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓