Defi Kingdoms (JEWEL) Coin Nedir? JEWEL Coin Nasıl Alınır?

Defi Kingdoms (JEWEL) Coin Nedir? JEWEL Coin Nasıl Alınır?

Defi Kingdoms, DeFi, PlaytoEarn, likidite havuzu, NFT Marketi piksellerdan oluşan karakterlerle oynana Harmony ağı üzerinde oluşturulmuş bir platformdur. DeFi Kingdoms oyununun son 1 ayda 273 bin aktif oyuncusu ve blok zincir tabanlı oyunlarda işlem hacmi sıralamasında Axie Infinity’den sonra 873.4 milyon dolar ile ikincidir. Oyunun native tokeni olan JEWEL ile oyuncular oyun içi ve karakterleri satın alabilir.

Oyuncular Harmony ağındaki Metamask cüzdanlarıyla oyuna üye olduktan sonra karakter sayın alarak oyuna başlayabilir. DeFi Kingdoms Verim çiftliği ve DeFi’nin oyunlaştırılmış halidir. Harmony ağında olması işlemlerin Ethereum ağına göre çok daha ucuz ve hızlı olmasını sağlar. Defi Kingdom Oyunu oynamak için bu linkten sitesini ziyaret edebilirsiniz.

JEWEL Tokeni geçtiğimiz aylarda Avalanche ağında da aktif hale geldi ve öncesinde büyük bir artışla 22.52 doları gördü sonrasında piyasanında düşüşüyle 1.18 dolara geriledikten sonra tekrar yükselişe geçti ve son 24 saatte %48 artışla market değerini 161 milyona sıralamadaki yerini de 295’e yükseltti.
JEWEL Tokeni şu an sadece MEXC Borsasında bulunuyor
bu linkten üye olarak JEWEL alabilirsiniz.

DeFi Kingdoms Oyun Özellikleri

  • Swap Kullanıcılar platformda tokenlerini takas edebilir en önemlisi JEWEL tokene çevirebilirler.
  • Pool JEWEL Tokenleri ile kullanıcılar likidite madenciliği yapabilir.
  • Gardens Bahçelerde kullanıcılar JEWEL token ödülleri kazanmak için likidite ekler.
  • Bank Kullanıcılar Staking ederek çeşitli ödüller kazanırlar.
  • Heroes NFT formatındaki oyun karakterleri ile görevleri yaparak JEWEL Tokeni kazanabilirler.
  • LAND Kullanıcılar krallıklarını genişletmek için LAND’ler satın alabilir. (Henüz Aktif Değil)
  • Build Oyuncular krallıklarını inşa edebilir ve geliştirebilir. Henüz Aktif Değil)
  • Ekipman Kullanıcılar karakterlerinin daha iyi görünmesini ve güçlenmesini sağlayabilir. (Henüz Aktif Değil)

DeFi DeFi Kingdoms, denenmiş ve gerçek Uniswap protokolünü kullanan bir merkeziyetsiz borsaya sahiptir. Kullanıcıların blok zincir teknolojisine yönelmesinin ana sebebi yatırımdır platform ise kullanıcıların eğlenceli bir şekilde DeFi sektörüne dahil olmasını sağlar.

Gardens Bahçeler genel olarak JEWEL Tokenleri kazanmak için likidite sağlandığı yerdir. Kullanıcılar likidite havuzuna katkıda bulunurken oyun içinde NFT ve diğer itemleri almak için kullanılan JEWEL Tokeni kazanırlar.

Heroes Oyundaki NFT karakterleri ile kullanıcılar görevleri yerine getirerek ve PVP turnuvalarına katılarak ödül kazanabilir

Kingdoms DeFi Kingdom’un dünya haritasında satın alınabilecek sınırlı sayıda arazi bulunuyor oyuncular bu arazileri satın alarak pasif gelir elde edebilir.

DeFi Kingdom Avalanche ağında Crystalvale adında başlatılacak katılımcılar şimdiden Crystalvale ağının tokeni crystel’i alabilmek için JEWEL tokenlerin stake etmeye başladılar.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

JEWEL Token Nereden Alınır?

Kasım 2021’de piyasaya sürülen JEWEL Tokeni 27 Aralık 2021 tarihinde 15.44 dolar ile ATH seviyesine ulaştı. şu an fiyatı 13 dolar olan JEWEL Tokeni ATH seviyesinden %15 aşağıda bulunuyor. An itibariyle toplam 800 milyon dolar değerinde JEWEL Tokeni kilitlenmiş bulunuyor. Harmony ağında bulunan DeFi Kindgom Avalanche ağında da yayınlanacağı için yükselişe geçti. JEWEL’in market değeri 827 milyon dolar ile 139. sırada bulunuyor. DeFi Kingdom oyunu popülerleştikçe JEWEL Tokeninin değeri artacaktır. JEWEL Tokenini sadece oyun içinden satın alabilirsiniz. Oyununa Metamask cüzdanınızı bağlayıp ONE Tokeni gönderdikten sonra Oyun içinden JEWEL Tokeni satın alabilirsiniz. veya MEXC borsasına bu linkten üye olarak JEWEL Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓