Aptos Coin Neden Yükseliyor? Detaylı Analiz

Aptos Coin Neden Yükseliyor? Detaylı Analiz

Ocak 2023’ün kazananı Aptos yükselişine devam ediyor Aptos bu yükselişini sürdürebilecek mi?

Aptos’un hacim sıralamasına baktığımızda hacmin büyük kısmının Güney Kore Borsa’sı Upbit’ten geldiğini görüyoruz Binance Borsasının neredeyse iki katı bir hacme sahip.

Kaynak Coinmarketcap

Aptos’taki artışın bitmesi ve düşüşe geçmesi için Aptos‘taki hacmin azalması gerekiyor. Hacimdeki azalma fiyat artsa dahi düşeceğinin belirtisidir. Fakat günlük grafikte baktığımızda Aptos’un hacminin pek düşmediğini görüyoruz.

Upbit Borsası Aptos Hacim

Twitter Fenomeni Clark Aptos’u Shortladığını açıkladı Aptos’un bu yüksek hacimli yükselişinin bir yerde bitmesi ve düşüşe geçmesi neredeyse kesin fakat nerede duracağını kestirmek zor. Hacim düşmedikte Aptos’un yükselişine devam etmesini öngörebiliriz. 1 Şubatta FED’in faiz kararı ve açıklaması olacak o tarihte piyasada keskin hareketler görüleceğinden bu hafta Bitcoinde ani hareketler gözlemleyebiliriz. Eğer Bitcoin ani bir düşüş gerçekleştirse Aptos’da şu an karda olanlar kar satışı yapabilir.

400M dolarlık yatırım alan Aptos son haftalardaki yükselişi ile 3 milyar dolarlık market değeri ile 26. sıraya kadar yükseldi. Aptos’un uzun vadede ilk 20’ye girmesi ve orada kalması oldukça muhtemel.

28 Ocak günü 17m Dolarlık Aptos tokeni Binance Borsa’sına atılmıştı muhtemelen bir satış gerçekleşti fakat bu APT fiyatını anlık düşürse de APTOS tekrar 18 dolara kadar yükseldi.

Son olarak Aptos’un Fibonacci seviyelerine bakarsak ilk kritik seviye olan 0.382’ye bile gelmediğini görüyoruz bu seviye 14.2 dolara denk geliyor. Aptos düşüş gerçekleştiği zaman bu seviyelere bakarak alım yapılabilir. Diğer fibonacci seviyeleri ise 12.2 ve 10.3 dolar olarak görünüyor. Aptos’un 10.3 ve 10 doların altına indiğinde yükseliş trendinin bittiğini söyleyebiliriz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓