YGG Coin Nedir? YGG Coin Geleceği

YGG Coin Nedir? YGG Coin Geleceği

Yield Guild Games (YGG) sanal dünyadaki NFT tokenlerine yatırım yapan bir organizasyondur. Kuruluşun amacı dünyadaki en büyük sanal ekonomisini geliştirerek faydayı en üst düzeye çıkarmaktır. Yield Guild Games gelirleri YGG’yi stake edenlerle paylaşır.

Yield Guild Games  Merkeziyetsiz blok zincir oyunlarındaki NFT’lere yatırım yaparak para kazanan oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturdu. Pandemi nedeniyle oyuncular Play to Earn oyunlarına daha fazla ilgi gösterdiği için platform daha popüler hale geldi. Yield Guild Games’in arkasında olan şirket Axie Infinity ve Yearn Finance Communities’i başlatan kişilerden biri olan Gabby Dizon tarafından kurulan manila merkezli bir oyun stüdyosudur. Organizasyonun en çok yatırım yaptığı oyunlar arasında Axie infinity, The SANDBOX, League of Kingdoms.

YGG 14 Haziran 2022’de %12 düşerek fiyatı 0.41 dolara geriledi. YGG ATH seviyesini 20 Kasım 2021’de 11.17 dolar ile görmüş şu an bu seviyeden %96 aşağıda bulunuyor.

Daha önce Coinbase YGG Tokeni Coinbase Custody Instutional hesabı YGG Tokeni desteklediğini açıkladı. Bu kurumsal firmaların YGG’ye yatırım yapabileceğinin habercisi olabilir demiştik Coinbase 12 Ocak 2022’de YGG ile anşlaştığını duyurdu. ATH’sı 20 kasım 2021’de 11.17 dolar olan YGG’nin fiyatı şu an 5.17 dolar ve ATH seviyesinden %58 aşağıda bulunuyor. Coinbase kurumsal hesabı YGG Dışında AGLD, RARI, wCFG, ve COTI Tokenlerini desteklediğini açıklamıştı

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

YGG tokenini bir çeşit Oyun NFT indeksi gibi düşünebiliriz. YGG Tokeninin değerinin hesaplanmasında; SubDAO indeksi(YGG Tokenitokenize edilmiş altdaoların her birinin sahiplik yüzdesini yansıtır.) Tüm NFT Varlıklarının ve ödül getirmesi, Büyüyen kullanıcı tabanı, geri kalanı ise NFT kiralama YGG’nin NFT varlık kiralama ticari mal ve espor gibi aktivitelerden gelir.

İlginizi Çekebilir Gateio Borsasında Gelecek Vadeden altcoinler

YGG’nin gelirleri direkt veya indirekt olarak üyelerin oyun içi gelirlerinin bir kısmı karşılığında YGG NFT’lerine kaldıraçlı yatırım yapmasından gelir. YGG üyesi olmayan kullanıcılar kiralık LAND gibi NFT‘lerde ekonomik faliyetler yürüterek gelir elde edebilirler. Oyun, ayrıca kullanıcıların native token kazandığı play to earn özelliği içerir.

YGG NFT oyunlarına yatırım yaptığı için Play to earn özelliği olan oyunların tokenlerinin artışı YGG’nin artışına sebep oluyor. AXS’nin 75 dolara kadar çıkmasından sonra YGG’nin Fiyatı da %60 artış gösterdi. YGG Coin Satın almak için
Bu linkten Gateio Borsasına üye olabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓