WNZ Coin Nedir? WNZ Coin Ön Satış

WNZ Coin Nedir? WNZ Coin Ön Satış

Winerz, Solana üzerinde oluşturulmuş, herhangi bir rekabetçi oyuna beceriye dayalı bahis mekaniği sağlayan bir blok zinciri teknolojisidir. Oyuncuların PVP veya turnuvalarda oynarken gelir elde etmesini sağlar. WNZ platformun native tokenidir.

Platformun uzun vadeli hedefi mevcut olan herhangi bir mobil oyunu web3 oyununa dönüştürebilecek hale gelmesi. Winerz ile oyuncular savaş sonuçlarını girerek ödül kazanır. WNZ Tokeninin 3 ana kullanım alanı bulunur. Bunlar HEAD to HEAD, Staking ödül ve NFT Marketi.

  • Head-to-Head oyuncuların 1v1 oyunlar oynayarak gelir elde ettiği platformdur.
  • Staking & Ödül Likidite havuzuna destek veren kullanıcıların WNZ Tokeni kazanmaları için tasarlanmıştır.
  • NFT Pazar Yeri Kullanıcılar Winerz NFT’lerini trade edebilir ve saklayabilir, böylece Winerz ekosisteminde ek bonus ödemesi sağlanır.

WNZ Tokeninin platform içi kullanım şekilleri ise; Oyuncuların oyunlara giriş ücreti, Winerz NFT’lerini almak için ödeme aracı, PlaytoEarn oyuncuları için ödül tokeni, Platform içi kar paylaşımına katılma, Stake eden kullanıcıların WNZ Tokeni kazanması.

WNZ Tokeni 14 Nisan’da Solana üzerinde oluşturuldu. Toplam arzı 1 milyar adet olan WNZ Tokeninden eld e edilen kar’ın %35’iyle tekrar WNZ Tokeni alınıp belli bir kısmı 3 ayda 1 yakılacaktır. Bu işlem sayesinde WNZ Tokeni fiyatı korunmuş ve deflasyonist bir token haline gelmiş olur.

WNZ Token Ön Satış

WNZ Token ön satışı 18-19 Nisan 2022 TSİ 09:00’da Gateio Borsasında yapılacak. Ön Satıştan sonra WNZ Tokeni 19 Mart 2022 TSİ 13:00’da listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak WNZ Tokeni ve diğer yüksek potansiyelli 1400 adet tokeni alıp satabilirsiniz.

  • Toplam arzı 1 milyar adet olan WNZ Tokeninden Gateio Ön Satışında 5 milyon adet dağıtılacak.
  • WNZ Token ön satış fiyatı 0.02 dolar.
  • WNZ Tokeni 19 Mart 2022 TSİ 13:00’da listelenecek

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓