VOLT Coin Nedir? VOLT Coin Yorum

VOLT Coin Nedir? VOLT Coin Yorum

Volt Inu, NFT’ler, düğümler, altcoinler, staking ve stabilcoin çiftliği gibi birden fazla varlık sınıfına yatırım yapmak olan hiper-deflasyonist bir meme tokenidir. Platformun sahip olduğu yatırım çeşitliliği sayesinde kullanıcılar tek çeşit varlığa yatırım yapma riskinden kurtulmuş olur. VOLT Tokeni platformun native meme tokenidir.

Bünyesinde Değerli NFT’ler, Stable Coin Staking mekanizması, Büyük ve küçük market değerli altcoinler, VOLT Tokeni NFT sahiplerine pasif gelir imkanı sunar. Ayrıca VOLT sahipleri de staking ettikleri miktar oranında VOLT Tokeni kazanırlar.

Deflasyonist özelliğe sahip VOLT Tokeni Ethereum ağındaki işlemlerden %2, Binance Smart Chain üzerindeki işlemlerden ise %4’lük bir kesinti uygulayarak VOLT Tokeninin arzını kademeli olarak azalmasını sağlar.

VOLT Tokeni Nisan 2022’de piyasaya giriş yaptıktan sonra Nisan ayında ATH Seviyesine ulaşmış şu an ise bu seviyeden %76 aşağıda bulunuyor. VOLT 3 Eylül 2022’de %22 artış gösterdi.

Ethereum ve BSC Ağlarında bulunan VOLT Tokeninin toplam arzı 69 trilyon adettir 66 milyon adedi ise dolaşımda. BSC Ağında 34,485 adet cüzdan ile şu ana kadar 108,509 adet işlem gerçekleştirmiş, Ethereum Ağında ise 13912 adet cüzdan ile toplam 69,986 işlem gerçekleştirmiş görünüyor VOLT Tokenin zincir üstü aktivitesinin oldukça iyi olduğunu söylemek gerek.

VOLT Tokeni Nereden Alınır?

VOLT Tokeni Ethereum’un en büyük merkeziyetsiz borsasın Uniswap, BSC Ağındaki en büyük merkeziyetsiz borsa PancakeSwap ve MEXC Borsalarında bulunuyor. Gateio Borsasında 9 Eylül 2022 TSİ 13:00’da listelenecek.
Bu Linkten MEXC Borsasına üye olarak kesinti ücreti ödemeden VOLT Tokeni satın alabilirsiniz.


Yüksek Potansiyelli Tokenleri ilk duyan olmak için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓