Upi Coin Nedir? Upi Coin Nereden Alınır?

Upi Coin Nedir? Upi Coin Nereden Alınır?

Pawtocol Blok zincir teknolojisini kullanarak pet sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmaya çalışan bir aplikasyondur. Platform kullanıcıları Pawtocol’un yapay zekasına veri yükleyerek ödüller kazanabilecekleri gibi kalabalık tarafından onaylanmış gıda ürünleri, oyuncaklar ve hizmet sağlayıcılarını önererek daha iyi ürün ve hizmetlere erişimini kolaylaştıracak. UPI Tokeni uygulamanın ödül tokeni olup kullanıcıların verilerini paylaştıkça ödül kazanmasını sağlar.

UPI Tokeni son 24 Saatte %50’dan fazla artış gösterdi. 4 Nisan 2021’de 0.296 dolar ile ATH Seviyesine ulaşan UPI şu an 0.0785 dolar ile bu seviyeden %73 aşağıda bulunuyor. UPI Tokeni sosyal medyada çeşitli podcastlere katıldı ve bu fiyatındaki yükselişi tetikledi.

Partool, ürünlerinin ve hizmetlerinin hedeflenen uygulama içi önerilerde görünmesini sağlayarak çok sayıda yeni potansiyel müşteri getirecek, kaliteli işletmeleri ödüllendirecektir. Ayrıca hayvan sahipleri elektronik giyilebilir cihazını uygulamaya bağlayarak tek bir arayüz ile birçok sağlık verisine erişebilirler.

  • The Pawtocol Pet Tag Kullanıcılar Petlerini uygulamaya kaydederek diğer hayvan sahiplerine bağlanır.
  • NFT Market Pet Sahiplerin petlerinin NFT’lerini basıp başka NFT’leri toplayabilir ve barınaklardaki hayvanları sanal olarak sahiplenebilirler.
  • UPI Token Pet verilerini paylaşarak UPI Tokeni kazanabilir, UPI Tokeni ile oyuncak veya mama alabilirler ve hayvan barınaklarına bağışta bulunabilirler.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Şu anda 1500’den fazla kayıtlı hayvanın bulunduğu app androidde ve appstore’da bulunuyor. Projenin partnerleri arasında; Root, Grant Thornton, EZVet, PAW Response, Miami Animal Clinic, Upi Vet Visit gibi firmalar bulunuyor. Destekçiler arasında henüz kripto para piyasasından kimse olmasa da UPI Token Coinbase borsasında listelendi ve projenin önümüzdeki günlerde popülerleşmesini bekleyebiliriz.

UPI Tokeni Nereden Alınır?

Toplam arzı 1 milyar adet olan UPI Tokeni %26’sı olan 257 milyon adedi dolaşımdadır. Bir ERC-20 Tokeni olan UPI Tokeninin toplam arzının 78.02%’i top 10 cüzdan bulunuyor. 4 Nisan 2021’de 0.296 dolar ile ATH Seviyesine ulaşan UPI Tokeni bu seviyeden %52 aşağıda bulunuyor. Coinbase listeleme haberi ile son 24 saatte %49 artış gösteren UPI 34 milyon market değeri ile 736. sıraya ulaştı. Coinbase UPI Tokenini 8 Şubat 2022 TSİ 20:00’da listelendi. UPI Tokeni şu an Uniswap, PancakeSwap, Probit MEXC ve Huobi borsalarında bulunuyor. UPI Tokeninin ilk olmayan bir ön satışı Gateio Borsasında 1-2 Mart 2022 TSİ 12:00 saatlari arasında Gateio Borsasında Yapılacak. Sonrasında 2 Mart TSİ 15:00’da listelenecek. Şu an fiyatı 0.0515 dolar olan UPI Tokeninin Ön Satışı 0.06 dolardan yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak UPI Tokeni satın listelendiğinde satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓