UNO Coin Nedir? UNO Coin Nasıl Alınır?

UNO Coin Nedir? UNO Coin Nasıl Alınır?

Uno Re, Polkadot tabanlı ilk reasürans trade platformudur. Platform aracılığı ile kullanıcılar daha güvenli yatırım yapabilecekler. Uno Re, topluluğun yenilikçi ürünler yaratmasına olanak tanıyacak ve böylece Uno Re ekosisteminde Insuretech tabanlı yeni nesil firmaları harekete geçirecek. Reasürans sigorta şirketleri için sigorta olarak bilinir.

Uno Re ürünleriyle piyasadaki riskin alınıp satılmasını kolaylaştıran ürünleri;

  • Kripto Platform İkinci bir koruma katmanı ile kripto temelli reasürans ürünleri sağlar.
  • Seyahat En karlı sigorta sektörlerinden biri artık tüm kullanıcılara açık olacak.
  • Sağlık En Büyük Hacimli Premium ürünlerinden biri.
  • Parametrik Parametre tabanlı ürünler, kullanıcıların ödüllerini tanımlar.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Sigorta piyasasındaki risk ticareti çok uzun süredir sadece birkaç firma tarafından kontrol ediliyordu. Uni Re piyasadaki bu statükoyu bozuyor ve dengeleri değiştiriyor. Uno Re kullanıcıların bağımsız bir risk görüşü oluşturmasını sağlar.

Uno Re yatırımcıları arasında; MOONWHALE, KuCoin, NGC Ventures, OKEx Blokdream Ventures, DFG Moonrock Capital, Morningstar Ventures, AU21 Capital, X21, KYROS Ventures, Propeller, Three M Capital, Fairum, Sky Ventures, Black Edge Capital gibi firmalar bulunuyor. Partnerleri arasında ise; PolkaCover, Orion Protocol, PolkaFoundry, Vaiot, tidal, Chainlink, ARAGON, Polkastarter gibi kripto dünyasındaki önemli isimler yer alıyor.

UNO Token Nereden Alınır?

Maksimum arzı 380,539,316 adet olan UNO Tokeni son 2 ayda %283 Son 24 saatte ise %10 artış göstererek 0.91 dolara yükseldi. UNO 4 haziran 2021 tarihinde 1.24 dolara kadar çıkarak ATH seviyesine ulaştı bu şu an bu seviyeden %25 aşağıda bulunuyor. UNO token şu an Kucoin, Uniswap, PancakeSwap ve MEXC Borsalarında bulunuyor. 23 kasım 2021 TSİ 07:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten üye olarak UNO Tokeni listelendiğinde satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓