TRVL Coin Nedir? TRVL Coin Yorum

TRVL Coin Nedir? TRVL Coin Yorum

TRVL, seyahat endüstrisinin web3 devriminin yararlanarak oluşturulan bir platformdur. TRVL hem dijital hem de reel dünya seyahat deneyimlerinin unsurlarını birleştirir. TRVL Tokeni ile kullanıcılar gerçekleştirdikleri seyahat deneyimlerini paylaşarak ödüller kazanır.

TRVL Tokeni, herkesin web3 seyahat ekosistemlerine katılmasını sağlayarak eşsiz yolculuklarının sahipliğini almalarını sağlar. TRVL tokeni, sahiplerine, konaklama işletmelerinin zincir üzeri rezervasyonları kabul etmeleri için altyapı oluşturan Dtravel gibi bir dizi yüksek etkili web3 özellikli seyahat ürününe maruz kalma olanağı tanır ve bu işletmelerden indirim kazanmalarını sağlar.

TRVL Tokeni Kullanım Alanları

  • Travel Ev sahipleri TRVL Token ile ödeme alırken misafirler TRVL token ile rezervasyon ve ödeme yapabilirler. Dtravel platformuna ilk kaydolan ev sahipleri ve misafirler TRVL ödülleri kazanır.
  • Bağlılık Dtravel’in büyümesine katkıda bulunan topluluk üyelerine tahsis edilen 90 milyon TRVL tokeni kullanıcılara ödül olarak dağıtılır.
  • Yönetişim TRVL Tokeni Dtravel platformunda gerçekleştirilen oylamalara katılarak yönetime katkıda bulunur.
  • Koruma Tüm rezervasyon ücretlerinin %1’i ev sahiplerine dağıtılır.

TRVL ekosistemi, blockchain veteranları olan Airbnb, Booking.com, Expedia, Travala.com, Cardano (IOHK) ve Yearn Finance gibi firmaların eski yöneticilerinden oluşuyor. TRVL Token, Kenetic Capital, Future Perfect Ventures, DHVC, Plutus VC, GBV Capital, AU21 Capital, Shima Capital, LD Capital and NGC Ventures firmaları tarafından 7 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

Toplam arzı 1 milyar adet olan TRVL Tokeni BSC ve Ethereum ağında bulunuyor. Kasım 2021’de listelenen TRVL Tokeni BSC ağında 5,280 adet cüzdanı ve şu ana kadar gerçekleştirilmiş 24,949 adet işlemi bulunuyor. Ethereum ağında ise çok aktif olmayan TRVL tokeni 1,707 adet cüzdan ve 10,671 adet işlemi bulunuyor. TRVL Tokeni Airbnb gibi önemli seyahat sitelerinde ödeme için kullanıma sunulabilir. Airbnb geçtiğimiz günlerde kripto para ile ödemeleri başlatacağını duyurmuştu.

TRVL Token Nereden Alınır?

Son 24 Saatte %55 Artış gösteren TRVL Tokeni 28 Kasım 2021’deki ATH seviyesinden %78 aşağıda bulunuyor. TRVL Tokeni şu an KuCoin, MEXC, Bybit, Uniswap borsalarında bulunuyor.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak TRVL Tokeni satın alabilirsiniz.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓