Taki Coin Nedir? Taki Coin Ön Satış

Taki Coin Nedir? Taki Coin Ön Satış

Taki, kullanıcıların yalnızca topluluğa katılarak sosyal kriptotokenleri kazanarak gelir elde edebileceği küresel bir sosyal ağdır. Katılımcılar Taki App”de yorum ve içerik üreterek uygulamanın native tokeni TAKI tokeni kazanabilirler.

TAKI tokeni daha sonrasında yaratıcıların Taki’ye getirdikleri değerleri ve etkiyi temsil eden kullanıcı paralarını satın almak için kullanılabilir. Diğer kullanucıları ödüllendirmek hedef kitleyi genişletmek ve TAKI’nin mülkiyetini TAKI ve kullanıcı paralarını kullanın.

Geleneksel ağlar oldukça statik ve sömürücü bir hal aldı. Kullanıcıları reklam bombardımanına maruz bıraktığını gibi serbest dolaşımı engelliyor. Bu sorunlar içerik üretici ile platform arasındaki teşvik sorunundan kaynaklanır. Taki ise bu sorunu sosyal grafikten değer grafiğine kaydırarak çözmeyi hedefliyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Taki kullanıcıları, Taki’deki sosyal medya varlıklarını sembolize eden kullanıcı paraları yaratabilirler. Kullanıcı, Taki uygulamasının kendisinde, Gold Taki ödül dağıtımı gibi çeşitli işlevlere para yatırır. Kullanıcıların kazandığı Gold Taki’lern yarısıi Holder’a orantısal olarak dağıtılır. TAKI Tokenleri platform aracılığıyla takas edilebilir.

Solana ağında oluşturulmuş Hindistan menşeili Taki CoinDCX, Coinbase Ventures, FTX, OKX Blockdream, Solana Ventures, Formless Capital, Gemini Frontier Fund, Luno Expeditions, Huobi Ventures, Kraken Ventures firmalarından 3.5 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Önemli borsalardan yatırım alması bu borsalarda listeleneceğinin işareti.

TAKI Token Ön Satış

TAKI Tokeni ön satışı 27-28 Nisan 2022 TSİ 12:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu linkten Gateio Borsasına katılarak ekstra ödül ve TAKI Token ön satışına katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 3 milyar adet olan TAKI Tokeninden 2.5 milyon adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup TAKI Token ön satış fiyatı 0.04 dolardır.
  • VIP 1 veya üzeri üyelik şartı bulunuyor.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓