STG Coin Nedir STG Coin Nereden Alınır?

STG Coin Nedir STG Coin Nereden Alınır?

Stargate, Omnichain DeFi’nin kalbinde yaşayan bütünüyle şekillendirilebilir bir likidite taşıma protokolüdür. Stargate Finane, Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain, Avalanche, Fantom ve Arbitrum ağlarını destekleyen çok zincirli DeFi özelliğini taşıyor. Platformu native tokeni olan STG ise şimdiden birçok borsada listelendi.

Binance’ın listeleme haberiyle STG Tokeni düşüşün gerçekleştiği 19 Ağustos 2022’de %140 artış gösterek fiyatını 80 cente yükseltti. ATH seviyesi 4.27 dolar olan STG Tokeni ATH seviyesinden %81 aşağıda bulunuyor.

Stargate ile kullanıcılar ve dApp’ler, protokolün birleşik likidite havuzlarına verimli ve güvenli bir şekilde erişirken yerel varlıkları zincirler arası transfer edebilir. Stargate ile yapılan zincirler arası yapılan transferler garantilidir. Kullanıcılar Stargate likidite havuzuna ekleme yaptığında STG token veya stabil coinlerle ödüllendirilir. Ayrıca STG sahipleri, Stargate’in yönetişim tokeni olan veSTG’yi almak için STG tokenlerini kilitleyebilir.

Stargate platformunda USDC ve USDT’ye birçok ağda yaklaşık %21 oranında faiz veriliyor. Stargate DeFi’sinde şu an 3.8 milyar dolar değerinde kilitlenmiş varlık bulunuyor yeni bir proje için muazzam bir sayı.

17 Martta ön satış için hak kazanan kullanıcılar 0.25 dolardan STG tokeni almaya hak kazandı. STG 1 Nisan günü %15 artış göstererek 3.94 dolar ile ATH seviyesine ulaştı.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

STG Token Nereden Alınır?

Mart 2022’de piyasaya giriş yapan STG Tokeni Bybit, FTX, KuCoin, Uniswap, MEXC borsalarında çok kısa sürede listelenmiş olması projenin daha da büyüyeceğinin göstergesi. Toplam arzı 1 milyar adet olan STG Tokeninin 93.18%’ü top 10 cüzdanda bulunuyor. STG Tokeni şu ana kadar Ethereum ağında 4,628 adet cüzdana sahip ve 46,639 adet transfer gerçekleşmiş Polygon ağında 15,697 transfer, BSC ağında ise 5,285 cüzdan ile 95,844 transfer gerçekleştirmiş. En aktif ağ Binance Smart Chain olarak görülüyor. Şu an STG Tokeni Bybit, FTX, KuCoin, Uniswap, MEXC, PancakeSwap borsalarında bulunurken 2 Nisan 2022 TSİ 07:00’de Gateio Borsasında listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak listelendiğinde STG Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓