SKEB Coin Nedir? SKEB Cin Yorum

SKEB Coin Nedir? SKEB Cin Yorum

Skeb platformu ödülleri adil bir şekilde aldıkları bir platform oluşturarak içerik oluşturucuların eşit bir şekilde ödüllendirilmesini sağlar. Skeb, içerik oluşturucuların tahmin, toplantı ve tekrarlama olmadan sipariş vermelerine imkan sunar. SKEB Tokeni platformun native tokenidir.

Platformda, içerik oluşturucular diğer içerik oluşturuculara aldıkları siparişler için istek oluşturabilir bu sekilde sosyal çiplerle para daha kolay takas edilebilir. Skeb, kredi yaratma şeklinde büyümeyi hedefliyor.

SKEB Tokeni ekosistemdeki işlem ücretlerini ödemede, staking, kilitleme, likidite ödülleri, buy back, yakım ve yönetişim özellikleri için kullanılır. SKEB Tokeninin toplam arzı 10 milyar adet olup 412 milyon adedi dolaşımdadır.

Piyasaya Ağustos 2022’de giriş yapan SKEB Token Ethereum Ağında oluşturulmuş olup 604 adet cüzdanda şu ana kadar 3093 transfer gerçekleştirmiş bulunuyor. Kısa süre de olsa Ethereum Ağında pek sık kullanılmadığını söyleyebiliriz. SKEB Tokeninin top 10 cüzdandaki arz miktarı ise %85.

SKEB Tokeni 8 eylül 2022’de ATH Seviyesine ulaşmış olup şu an bu seviyeden %27.1 aşağıdadır. 10 eylülde %14 düşüş göstermiş olan SKEB’in fiyatı 0.0067 dolar.

SKEB Tokeni Nereden Alınır?

SKEB Tokeni şu an OKX ve Huobi Borsalarında yer alıyor. Bu linkten Huobi Borsasına üye olarak SKEB Tokenini Gateio Borsasında 11 eylül TSİ 10:00’da listelenmeden önce satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓