Shping Coin Nedir? Shping Coin Nasıl Alınır?

Shping Coin Nedir? Shping Coin Nasıl Alınır?

Shping, aracıları ortadan kaldıran ve bir markanın pazarlama harcamalarını doğrudan son tüketiciye yönlendirirken, alışveriş deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyan bir alışveriş arkadaşı uygulamasıdır. Platform, markaların, perakendecilerin ve ilgili kuruluşların tüketicileri direkt olarak ödüllendirirken herkes için daha güvenli ve daha akıllı bir alışveriş ortamını basitleştiren evrensel bir ödül tokeni olan Shping Coin tarafından desteklenmektedir.

Avustralya’da başlayan Shping, 110 milyon USD değerinde jeton ödülü kazanan 300.000’den fazla kullanıcıyla Avustralya’nın 1 numaralı alışveriş arkadaşı uygulaması haline geldi. Pepsi, Doritos, Asahi, Mountain Dew, Twinings, Schweppes, Heinz, Gatorade gibi büyük firmalar Shping’i destekledi.

SHPING Tokeni Ekim 2018’de piyasaya giriş yapmış olup 7 Mayıs 2020’de ATH Seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden %90 aşağıda bulunuyor. Ethereum üzerinde oluşturulmuş SHPING Tokeninin toplam arzı 10 milyar adettir.

1.77 milyar adedi dolaşımda olan SHPING Tokeninin Ethereum ağında 6514 adet cüzdan ile toplam 39,659 işlem gerçekleştirmiş durumda. Uygulamanın zincir üzerinde çok da aktif olmadığını söyleyebiliriz.

SHPING Tokeni Nereden Alınır?

SHPING Tokeni şu an Coinbase ve SushiSwap borsalarında bulunuyor. 27 Ağustos 2022 TSİ 07:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu Linkten Gateio borsasına üye olarak SHPING Tokeni alabilirsiniz.


En iyi Projelerden ilk haberdar olmak için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓