Revoland Coin Nedir? Revoland Coin Yorum

Revoland Coin Nedir? Revoland Coin Yorum

Revoland, oyuncuların bireysel tekniklerini ve takım çalışmasıyla çoklu oyun modlarında birbirlerine meydan okumak için oluşturulmuş blok zinciri tabanlı çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunudur. REVOLAND Tokeni ise ekosistemin native tokenidir.

Diğer blok zincir oyunlarından farklı olarak Revoland, geleneksel oyunların deneyimini yaşatırken oyunculara gerçek bir sosyal deneyim sunar. Oyundaki NFT varlıklarına sahip olarak kullanıcılar gelir elde etmeye başlarlar.

Kullanıcılar REVO Tokeni ile NFT’leri platformun NFT marketinden aldıktan sonra, Oyun savaşlarına katılarak elde edilen ödül tokenleri ve NFT’lerinin artan değerleriyle pasif gelir elde etmeye başlarlar. Oyuncular oyun içinde dağıtılan ve ödül tokeni LAND kazanır.

Revoland, PlaytoEarn modeliyle alakalı oyuncuların meslektaşlarını, ailelerini ve arkadaşlarını bir takım oluşturarak, başkalarıyla savaşmak ve bireysel becerileri için token kazanmak için bir araya getirmelerini sağlar. Bu yapı ile diğer playtoearn oyunlarından farklı olarak takım olgusu daha ön plandadır.

Oyunda, Hero, SKIN ve Pet olmak üzere 3 çeşit NFT bulunur. Oyunda 4 takım modu 2 solo modu olmak üzere 6 farklı mod bulunur.

Revoland, HashKey Capital,Polygon Ventures öncü olmak üzere, Tian Ge Interactive, AKG Venture, LinkVC, Arcanum Capital, Atlas Capital, Crypto Nord, PlayPark, MX investment, One Block Capital, AW Capital, Phemex Venture, Winston International, Gene Vision ve Yield Master firmalarından 10.6 milyon dolarlık ön yatırım aldı. Haziran ayında açıklanan bu yatırım ayı sezonu için oldukça iyi bir miktar.

REVOLAND IDO’su şu an Gamestarter platformunda devam ediyor ön satış fiyatı ise 0.590000 dolar.

REVOLAND Token Ön Satış

REVOLAND token ön satışı 19-20 haziran 2022 TSİ 15:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak.
Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak REVOLAND Tokeni ön satışına katılabilirsiniz.

  • Toplam arzı 120 milyon adet olan REVOLAND Tokeninden 83333 adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup REVOLAND Tokeni ön satış ücreti 0.60 dolardır.
  • KYC tamamlanması zorunludur. VIP 0 kullanıcılar min 500 dolarlık token sahibi ise katılabilir.
  • REVOLAND Tokeni 20 Haziran 2022 TSİ 18:00’da listelenecek.


Ön Satışlar ve Yüksek Potansiyelli Tokenler için Telegram ve Twitter‘dan bizi takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓