REELT Coin Nedir? Reel Token Yorum

REELT Coin Nedir? Reel Token Yorum

REELT, çoklu blok zincir altyapısı üzerinde olup, Ek blok zinciri yedekliliği ve arbitraj seçenekleri sağlayan POLYGON (MATIC) ve Binance Smart Chain (BSC) blok zincirlerini kullanır. Bu platformun native tokeni olan REELT’yi kullanarak uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına ve bunları herhangi bir itibari para ile değiştirmesine olanak tanır.

REELSTAR uygulaması, ReelToken (REELT) ile desteklenmektedir ve Reel Crypto tarafından küresel Medya ve Eğlence Endüstrisi’ndeki (M&EI) atalet, erişim, adil ve eşitlik gibi temel sorunları ele almak için kapsamlı bir platform ve ekosistem sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Hükümetle ilişkili bir token olan hibrit Merkeziyetsiz Özerk Organizasyon (DAO) tokenı, REELT mülkiyeti ile bağlantılı olmayıp, REELT ve ilişkili ekosistem(ler)in ekonomik istikrarı, güvenliği ve yaşayabilirliğini korumak için bağımsız olarak çalışır.

Ekosistem, fiat ödeme geçitleriyle ortaklıkları mümkün kılan zorunlu bir Müşterini Tanı (KYC) rejimine sahiptir. Bu, uygulama içinde fiat ve kripto paraların güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde köprülenmesine olanak tanırken, küresel çapta birden fazla yargı alanında hükümet düzenlemelerine uyumu sağlar.

Gelecekteki gelişmeler, çapraz platform ileri düzey kuantum kanıtlı şifreleme ve birden fazla DEX platformuyla köprü kurmayı içerecektir. Bu, daha düşük maliyetli değişimler, daha fazla güvenlik ve tüketiciye birden fazla blockchain üzerinde DEX avantajlarına erişim sağlar.

ReelToken destekli tüm ekosistem, iOS ve Android’de başlangıçta akıllı telefonun rahatlığı ve evrensel erişilebilirliği ile sunulan ReelStar uygulaması içinde entegre edilmiş işlevsellik aracılığıyla tamamen kullanılabilir. 2023’ün başlarında bir web sürümü planlanmaktadır.

REELT Tokeni Nereden Bulunur?

REELT Tokeni şu an herhangi bir borsada bulunmuyor 23 Mart 2022 TSİ 11:30’da Gateio Borsasında listelenecek.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak REELT Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓