NPT Coin Nedir? NPT Coin Yorum

NPT Coin Nedir? NPT Coin Yorum

NEOPIN, Staking, Swap, Verim Çiftçiliği, Kilitleme, ve benzeri farklı birçok kripto-finansal hizmetler sunmanın dışında bir “açık blok zinciri platformu” olmayı amaçlar. Platform, kripto cüzdanı, oyunlar, P2E, S2E ve NFT gibi bir dizi blok zinciri ile ilgili hizmeti birbirine bağlar. NPT Tokeni ise ekosistemin native tokenidir.

NEOPIN, Klaytn (KLAY) ve Tron (TRX) gibi çeşitli kripto paraları destekleyen bir kripto cüzdanına sahiptir. NPT Token ise Klayt’ın ağında oluşturulmuş olup aynı zamanda platformun yönetişim tokenidir. NEOPIN’ın PlaytoEarn, İçerik platformu ve Blok zincir gibi platform ürünleri bulunuyor.

  • PlaytoEarn NEOWIZ Group ve NEOPLY’nin rekabet gücüne kapsamında bir dizi P2E oyunu üzerindeki etkisini büyütüyor. Katkıda bulunduğu oyunlar arasında Brown Dust” ve “Kingdom of Heroes” Cats and Soup“, “Forest Island“, and “Baseball Clash“ gibi oyunlar bulunuyor.
  • İçerik Platformu Çeşitli eğlence şirketleriyle ortaklık kuran platform NFT ve kripto para sektöründe içerik üretmeye ce büyümeyi hedefliyor.
  • Blok zincir Ağı NEOPLY, partnerleriyle işbirliği yaparak güçlü ağlar ve ortaklıklar ile blok zinciri oyunlarını efektif olarak destekler.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Klaytn ağında bulunan NPT Tokeninin toplam arzı 1 milyar adet olup %99’u ilk 10 cüzdanda bulunuyor. NPT tokeninin Klaytn ağında gerçekleşmiş 25,109 adet transferi bulunuyor. NPT Tokeni şu an Bithumb ve MEXC borsalarında bulunuyorken NPT Tokeni 1 Nisan 2022 TSİ 12:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Daha Öncesinde 8 dolardan ilk olmayan bir ön satışı 31 Mart-1 Nisan 2022 TSİ 09:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. NPT Tokeninin şu anki fiyatı 8.20 dolar. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak NPT Token ön satışına katılabilir veya listelendiğinde alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓