NFTL Coin Nedir? NFTL Coin Nereden Alınır?

NFTL Coin Nedir? NFTL Coin Nereden Alınır?

NFTLaunch, ilk deflasyonist market yeri, hayır kurumu, NFTLaunch Pad gibi özellikleri birleştiren ilk launchpad platformudur. NFTLaunch’da  IDO’lar ve NDO’lar adil NFT airdropları, ve yeni NFT projeleri bulunacak. NFTL tokeni ise ön satışlara katılmak için kullanılır.

NFTLaunch’ın ana deflasyonist mekanizmalası tüm token satışlarında %12 ücret ve %20’ye varan erken bırakma ücretleri içerir. NFTL stake ederek kullanıcılar platformdaki çeşitli ön satışlara ve airdroplara katılabilir.

NFTL Token TIER

  • NFTStarter 20 bin NFTL stake etme şartı, garanti katılım hakkı, havuz gücü ise 10
  • NFTPro 60 bin NFTL stake etme şartı, garanti katılım, havuz gücü ise 32
  • NFTAdvance 180 bin stake etme şartı, garanti katılım havuz gücü 100.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

BSCPad, Adapad, Gamezone, TronPad gibi ön satış platformlarının yaratıcısı Bluezilla’nın oluşturduğu NFTlaunch yatırımcıların en iyi NFT projelerine yatırım yapmasında yardımcı olmayı hedefliyor. NFTLaunch, en umut verici projeleri destekleyerek onları kripto pazarında önemli bir yere gelmesini sağlayacak.

Platform Özellikleri

  • ETH/BNB işlem ücretlerinin %5’i NFT fund cüzdanına gönderilir bu fon NFT tier sahiplerine airdrop göndermek için kullanılır.
  • %4’ü NFTL Stake eden kullanıcılara ödül olarak dağıtılır.
  • %2’si geri alım ve yakım işlemleri için kullanılacak.
  • %1’i ise aylık olarak hayır kurumlarına bağışlanacak bir yardım cüzdanına gider.
  • NFTL stake süresi minimum 21 gündür bu süreden önce çekilen tokenler için %20 vergi alınır.

NFTL Tokeni Nereden Alınır?

NFTL Tokeni eylül 2021’de piyasaya girmiş olup, 4 eylül 2021’de 0.391 dolar ile ATH seviyesine ulaşmış şu an bu seviyeden %76 aşağıda bulunuyor. NFTL tokeni hem Binance Smart Chain ağında hem de Ethereum ağında bulunuyor. Toplam arzı 1 milyar adet olan NFTL Tokeninin dolaşımdaki arzı 135 milyondur. Toplam arzın 99.36%’i top 10 cüzdanda bulunuyor. NFTL Tokeni Uniswap, Pancakeswap’ta bulunuyor fakat işlem ücreti kesimi olmadan satın almak için 30 Ocak 2022 TSİ 11:00’da Gateio borsasında listelendikten sonra NFTL tokeni satın alabilirsiniz. NFTL Launch platformundaki ön satışlara katılmak için Gateio’dan NFTL tokeni alıp cüzdanınıza göndererek platformda stake edebilirsiniz.
Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak NFTL tokeni ve 1200’den fazla tokeni alıp satabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓