MANA Coin Neden Yükseliyor?

MANA Coin Neden Yükseliyor?

Facebook’un “META” lansmanıyla Metaverse sektörüne giriş yapacağını açıklamasından sonra Metaverse tokenlerinde yükseliş başladı. MANA o açıklamadan beri %450’lik artışlar fiyatını 4.80 dolara yükselterek yeni ATH seviyesini gördü. MANA’nın eski ATH Seviyesi 17 nisandaki 1.67 dolardı. Bu yükselişle MANA‘nın market değeri 8.1 milyar dolara ulaşırken 32. sıraya yükseldi.

Decentraland(MANA) 2017’de 24 milyon dolarlık bir ICO ile piyasaya giriş yaptı. Şubat 2020’de kullanıcılara açılan Decentraland platformunda kullanıcılar gezebilecekleri üzerinde binalar inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler satın alıyorlar. Decentraland iki token kullanılıyor LAND ve MANA  ERC-721 tokeni olan LAND NFT arazilerini almak için kullanıcılar MANA tokenlerinin yakılması gerekiyor. Ayrıca MANA token’lar, Decentraland marketinde avatar, kıyafet, isim ve benzeri kozmetik sanal varlık ödemeleri için kullanılabiliyor.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

MANA’nın bu kadar artmasının ana sebebi Facebook’un bu sektöre girmesi ve Metaverse PlaytoEarn sektörünün daha da gelişecek olması sebebiyle Decentraland’dan LAND satın alıyor olabilirler Decentraland’in üzerinde 90 bin 601 ayrı parsele bölünmüş LAND bulunuyor. Decentraland projesine benzer başka bir proje ise OVR

MANA Tokeni ayrıca Grayscale‘in portföyünde bulunan bir token ve bu yüzden MANA kurumsal yatırımcıların ilgisi çekmeye başlayabilir. Bu Linkten Binance Borsasına üye olarak MANA Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓