Lavita Coin Nedir? Lavita Coin Yorum

Lavita Coin Nedir? Lavita Coin Yorum

Lavita AI, öncü AI+Web3 sağlık hizmetleri platformuyla sağlık verileri pazarında devrim yaratmayı amaçlıyor. LAVITA Tokeni ise platformun native tokendir.

Lavita Tokeni Theta Network üzerinde oluşturulmuş bireylerin sağlık verilerini kontrol etmesini sağlamayı amaçlıyor. LAVITA Tokeni Haziran 2023’te piyasaya giriş yapmış ve 6 Aralık 2023 itibariyle son 1 ayda %382 oranında artış göstermiş.

LAVITA Tokeni toplam arzı 6.97 milyar adet olup marketcap’i de 172m dolar olarak belirtiliyor. Marketcap’ının yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Lavita AI, Camford Capital firmasından toplamda 5 milyon dolarlın ön yatırım almıştı. Stratejik bir işbirliği içinde Lavita, Theta Metachain’in bir alt zinciri olarak blockchain altyapısından yararlanmak için Theta Labs ile ortaklık kurmuştu. Bu ortaklık sayesinde Lavita’nın AI öncelikli platformunun geliştirilmesini teşvik ederek Lavita’yı küresel sağlık veri yönetimini dönüştürecek, sağlık hizmetlerine erişimi artıracak ve dünya çapında bireyleri güçlendirecek şekilde konumlandırıyor.

LAVITA Tokeni Nereden Alınır?

LAVITA Tokeni şu an ThetaSwap’ta bulunuyor fakat 8 Aralık 2023 TSİ 14:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Bu linkten Gateio Borsasına üye olarak LAVITA Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓