Karmaverse KNOT Coin Nedir? KNOT Coin Ön Satış

Karmaverse KNOT Coin Nedir? KNOT Coin Ön Satış

Karmaverse, Zombie, Old West, Cyberpunk, Fantasy World, gibi çeşitli metaverslere sahip bir SLG GameFi çoklu evrenidir. Her bir oyun metaverse 1 RPG ve 1 SLG oyunu barındırır ve özenle hazırlanmış bir sanat dili, hikayesi, karakterleri, müziği ve harita sistemi ile eşsiz bir tema etrafında oluşturulmuştur. KNOT Tokeni Polygon ağında oluşturulmuş platformun native tokenidir.

Tecrübeli ekip tarafından oluşturulmul Karmaverse ilk blok zincir oyun projesi Karmaverse Zombie’yi piyasaya sürmek üzere. Hayatta kalan insanlar barınaklarda bir araya gelerek, zombi istilasını bertaraf etmek için kendilerini eğitirler. Karmanautlar (Oyuncular) NFT’leri oyunlar arasında varlıkları değişimi veya diğer oyunculara satmak için kullanabilirler.

Karmaverse Ürünleri

  • Tokenler tüm karmaverse genelinde kullanılabiliyorken, tüm oyun içi kaynaklar ve işlemler bu NFT ile yapılabilir.
  • Avatar NFT Karmaverse içinde herkese açık bir NFT’dir. Kullanıcıların özgürce oluşturun tasarlayabildikleri sanal kimliklerdir.
  • KarmaDEX sosyal olarak yönetilen merkeziyetsiz bir değişim platformudur. Oyuncular Karmaversedeki herhangi bir varlığı veya NFT’yi takas edebilir, kazanabilir, gelir elde edebilir, ödünç verebilir veya ödünç alabilir.
  • Market Token ve NFT’ler tüm Karmaverse’i birbirine bağlayan birleşik pazarda oyuncular arasında takas edilebilir.

Son dakika gelişmeler ve fırsatlardan haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Karmaverse, Foresight Ventures, Polygon Studios, Cao Zhen (Partner of Republic), OKX Blockdream Ventures, NFX, Mindfulness Capital, GSR Ventures, HashKey Capital, Fundamental Labs, Y2Z, L2Y, Altonomy ve Yield Guild Games firmaları tarafından 8 milyon dolarlık ön yatırım aldı.

KNOT Token Ön Satış

KNOT Token ön satışı 28-29 Mart 2022 TSİ 13:00 tarihleri arasında Gateio Borsasında yapılacak olup sonrasında 29 Mart TSİ 15:30’da listelencek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak KNOT ön satışına veya listelendikten sonra alabilirsiniz.

  • Toplam arzı 210 milyon adet olan KNOT Tokeninden Gateio ön satışında 300 bin adet dağıtılacak.
  • Ödeme USDT ile yapılacak olup KNOT ön satış fiyatı 0.5 dolardır.
  • Ön satıştan sonra hak edilen KNOT Tokenlerin %100’ü dağıtılacak.
  • KNOT tokeni 29 Mart TSİ 15:30’da Gateio’da listelenecek.
↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓