ITEM Coin Nedir? ITEM Coin Geleceği

ITEM Coin Nedir? ITEM Coin Geleceği

Itemverse NFT oyunlarının NFT marketi olarak NFT’lerin ticareti yapılması için hizmet eder. Eğlenceli ve yüksek karlılığı vadeden GameFi sağlamak için oyunları kripto tokenleriyle birleştirir. ITEM Tokeni platforun native tokenidir.

Platformda kullanıcılar; NFT Mintleyebilir ve yetkilendirebilir, Ön Satış reklamları düzenleyebilir, Market işlem item yönetimi, Blok zincir ve işlem veri yönetimi ve sorgulama gibi özelliklerden yararlanabilir.

Oyundaki karakterler, ekipman (silahlar, zırh, bilardo ıstakası), evcil hayvanlar (gunma) ve ana sahne tekrarı gibi çeşitli öğeler NFT’lere dönüştürülür ve kullanıcıya devredilir. Polygon ağı kullanarak işlem ücretlerinden indirim sağlanabilir.

Blok verileri ve işlem verileri, istatistikler için bilgi olarak kullanılır. Blok zincirin şeffaf doğası sebebiyle kimin hangi işlemleri yaptığını ve hangi NFT’ye sahip olduğunu görmek mümkündür. Bu özelliği kullanarak Itemverse kullanıcılara önemli bilgiler sağlar.

ITEM Tokeni Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş olup Ağustos 2022’de piyasaya giriş yapmıştır. 8 Ağustos’da 0.192 dolar ile ATH Seviyesine ulaşan ITEM Tokeni şu an bu seviyeden %33 aşağıda bulunuyor.

ITEM Tokeninin toplam arzı 5 milyar adet olup Zincir üstünde 5062 cüzdan ile şu ana kadar 16,017 adet işlem gerçekleştirmiş görünüyor. Arz dağılımına baktığımızda ise yaklaşık %95’i top 10 cüzdanda bulunuyor.

ITEM Tokeni Nereden Alınır?

ITEM Tokeni 16 eylül 2022 TSİ 05:00’da Gateio Borsasında listelenecek. Daha Öncesinde ITEM Tokeni almak için bu linkten MEXC Borsasına üye olarak 1500’den fazla token ile birlikte ITEM Tokeni alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓