En İyi Dönüş Yapma Potansiyeli Olan Altcoinler

En İyi Dönüş Yapma Potansiyeli Olan Altcoinler

Bitcoinin düşüşüyle beraber değer kaybetmeye başlayan altcoinlerden bazıları çok fazla düşerken bazıları ortalamanın altında düştü. En çok düşüş gösteren altcoinlerden bazıları; TIME (-60%), LRC (-51%), ONE (-48%), CRV (-46%), GALA (- 45.7%), ROSE (-45.2%), NEAR (-42.5%) oldu bu yüksek oranlı düşüşlerin sebebi bu altcoinlerin son dönemde çok yükselmesiydi.

Her altcoin düşüşten etkilense de artıştan sonra hepsi aynı oranda geri dönmüyor. BTC %2, ETH %5, SOL %7, FTM %5.44, NEAR %4.55, AVAX %3.76, MATIC %4, Özellikle son dönemde iyi performans gösteren ONE, NEAR, ATOM, AVAX gibi coinlerin daha iyi dönüş yapmasını bekleyebiliriz fakat ne yazık ki bu coinler oldukça fazla değer kaybetti.

Son 1 saatte en iyi dönüş yapan altcoinler ise; WOO %6.5, API3 %6.2 KDA %6.1, TIME %5.8, LOOKS %5.7, #BABYDO %4.7, MSOL %4.6, AMP %4.3 geri dönüş yaptılar.

Ani düşüşlerde yapılması gereken ilk şey altcoinlerden çıkmak sonrasında da piyasa yükselişe geçmeye başladığında yükselme potansiyeli fazla olan son dönemde iyi performans göstermiş altcoinlere yönelmek olacaktır.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓