EDU Coin Nedir? EDU Coin Binance Ön Satış

EDU Coin Nedir? EDU Coin Binance Ön Satış

Open Campus, toplulukların görmek istedikleri içeriği oluşturmalarına, sahiplen olmalarına ve tanıtmalarına olanak tanıyan yeni bir protokol kullanır ve eğitimcilerin katkılarından gelir elde etmelerini ve tanınmalarını sağlayan bir protokol olup native tokeni EDU’dur.

Topluluklar, blok zincir teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarına uygun eğitim içeriğine fon sağlamak, ortak sahiplik yapmak ve bu içeriklerden kazanç sağlayabilirler.
Open Campus ile detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz

EDU Tokeni Binance Ön Satış

EDU Token Binance Borsasında 23 Nisan 2023 TSİ 03:00 ile 28 Nisan 2023 TSİ 03:00 kullanıcıların BNB bakiyeleri hesaplandıktan sonra 28 Nisan 2023 TSİ 09:00 ile 12:00 saatleri arasında onay veren kullanıcılar ön satıştan yararlanabilecek. 28 Nisan 2023 TSİ 13:00’da ise EDU Tokenleri dağıtılacak.

EDU Tokenomics

EDU Tokeninin toplam arzı 1 milyar olup bu arzı 500M adedi (%5) Binance Ön Satışında dağıtılacak. EDU Token ön satış fiyatı ise 0.05 dolar olacak.

EDU Tokeni gibi ön satışlar genelde BNB Tokeninin fiyatını ilk günlerde artmasını sağlar nitekim ön satış açıklandıktan sonra piyasa düşmesine rağmen BNB %4’lük bir sıçrama yapmış. Ayrıca Binance ön satışlarından birkaç hafta sonra ön satış tokenleri genelde pik yapar bunu Spance ID‘nin tokeni ID tokeninde de gözlemledik.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓