CULT Coin Nedir? CULT Coin Yorum

CULT Coin Nedir? CULT Coin Yorum

CULT DAO, misyonu merkeziyetsiz geleceği oluşturan kişileri ve kuruluşları güçlendirmek için oluşturulmuş topluluk projesidir. Oluşum alışılmışın dışına çıkmaya çalışan orijinal fikirleri finansal açıdan desteklemeyi amaçlar. CULT Tokeni ise topluluğun yönetişim tokenidir.

CULT Tokeni platformda takas edilebilen likidite tokeni olup protokol için kullanmak amacıyla işlemlerden %0.4 komisyon kesilir. CULT, tokeni Cult DAO’ya stake edildiğinde dCULT olur. dCULT, CULT için sadece “Proof of Stake” dır. Platformda ödüller dCULT olarak dağıtılır kullanıcılar stake ettikleri dCULT istediği zaman CULT Tokene çevirebilir.

CULTDAO finansman süreci tamamen merkeziyetsiz olduğu için durdurmak mümkün değildir. CULT ile işlem yapan, oy kullanan ve platformda görev alan kişiler CULTDAO ile merkeziyetçilik ile savaşmaya katkıda bulunmuş olur.

CULT Tokeni Şubat 2022’de Ethereum ağında piyasaya sürüldü. 2 Nisanda ATH Seviyesine ulaşan CULT son 24 Saatte %50 artmasına rağmen şu an bu seviyeden %60 aşağıda bulunuyor. CULT Tokeni Ethereum ağında 13,468 adet cüzdanı bulunurken toplam 184,078 adet transfer gerçekleşmiş görünüyor ki bu sayı 2 aylık bir token için oldukça etkileyici.

Toplam arzı 6.6 trilyon adet olan CULT tokeninin 5 milyar adedi dolaşımda olup, toplam arzının %70’i top 10 cüzdanda bulunuyor. %27’si kontrat adresinde %23’ü ise Null adresinde bulunuyor. En çok arza sahip borsa ise %1.8 ile MEXC.

CULT Tokeni Nereden Alınır?

CULT Tokeni Şubat 2022’de piyasaya girdi ve şu an Uniswap, Hotbit, MEXC borsalarında bulunuyor. Gateio Borsasında ise 17 Nisan 2022 TSİ 12:00’da listelenecek.
Bu Linkten Gateio Borsasında üye olarak listelenidiğinde CULT Tokeni satın alabilirsiniz.

Son dakika gelişmeler ve fırsatları kaçırmamak için Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓