Cryowar(CWAR) Coin Nedir? CWAR Coin Nasıl Alınır?

Cryowar(CWAR) Coin Nedir? CWAR Coin Nasıl Alınır?

Cryowar Solana ekosistemi ve Unreal Engine üzerine kurulu Blok zincir tabanlı bir Multi Player NFT PlaytoEarn oyunudur. Cryowar, Unreal Engine 4’ün grafik kalitesi sayesinde pc düzeyindeki grafikleri kullanıcıların akıllı telefonuna taşıyor. CWAR Tokeni oyunun native tokeni olup, Staking, Ödül, oylama gibi birçok işlevi bulunuyor.

Cryowar oyununda, Last Man Standing, Deathmatch, 5 Dakiakda en yüksek skor, ve Battle Arena oyun modları bulunuyor. Platformun özellikleri ise;

CWAR Tokeni son 2 haftada %107, son 24 saatte ise %43 yükselerek 3.37 dolara ulaştı. 29 kasım 2021’de 4.74 ile ATH seviyesine ulaşan CWAR şu an bu seviyeden %40 aşağıda bulunuyor. Solana ekosisteminin oyunu olan CryoWar tokeni CWAR 5 aralık 2021 tarihinde SIPHER Token ön satışıyla ilgili duyurudan sonra yükselişe geçti.

  • Karışım Cryowar, geleneksel oyun deneyimi Blok zincir özellikleri olan DAO oylama, NFT ve DeFi’yi bir araya getiriyor.
  • Deflasyonist Oyuncuların Stake ederken oyun içi becerilerinin ve tecrübe seviyelerinin artmasıyla oyun deflasyonist bir yapıya sahip olur.
  • Çoklu Zincir Metaverse’i Cryowar birçok orta çağ Metaverse’inin yaratılmasıdır. Çapraz platform oyunculu, Yetenek tabanlı oyun.

Son dakika gelişmelerden haberdar olmak için bizi Telegram ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Oyunda Karakterleri

Cryowar oyununda 8 farklı karakter bulunuyor. Her karakterin farklı oyun stili, becerileri ve hikayesi var. Oyuncular iki kişilik gruplar halinde eşleştirebilir ve karakterlerini özelleştirebilir. Her karakterin SKIN 1, SKIN 2, SKIN 3 versiyonları bulunur.

  • ACS HEAVY Eki tanrıların yok ediş gücüne sahip Heavy karakteri, sırtındaki silah ila ışın atma özelliğine sahiptir. Kendi ve arkadaş karakterleri için belli bir süre için belli bir miktarda hasarı azaltan zırha sahiptir.
  • VALKYRIE Ölmüş savaşçıların ruhlarını taşır, hafif ve danssı hareketleri düşmanları keskin bıçaklarının yakınına çeker. Valkyrie yatay keser ve istenen yöne bıçak fırlatabilir.
  • Centurion Hem silah hem de kılıç kullanabilen kutsal bir savaşçı. Centurion silahıyla kör edici, ışık saçan bir mermi ateşliyor.

Cryowar, Titan Ventures, GD10 Ventures, OIG, Master Ventures, Vendetta Capital, Basics Capital, Solar Eco Fund, Everse Capital, Synapse Ventures, Roseon Finance firmalarından 3.1 milyon dolarlık ön yatırım, toplamda ise IDO’larla birlikte 6 roundda 3.7 milyon dolarlık yatırım aldı.

CWAR Tokeni Nasıl Alınır?

Toplam arzı 1 milyar adet olan CWAR Tokenin 22,285,000 adedi dolaşımda bulunuyor. Toplam arzı %95’i top 10 cüzdanda bulunuyor. CWAR Tokeni şu an KuCoin, Bybit, MEXC, Raydium borsalarında bulunuyor. CWAR Gateio Borsasında 23 Kasım 2021 TSİ 05:00’da listelenecek. Bu Linkten Gateio Borsasına üye olarak CWAR Tokeni satın alabilirsiniz.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓