Atari Token Nedir? ATRI Nereden Alınır?

Atari Token Nedir? ATRI Nereden Alınır?

Atari token Merkezi olmayan defter teknolojisi kullanılarak Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş bir ERC-20 Tokenidir. Dünyanın En büyük konsol markalarından biri Atari’nin tokeni ATRI’nin amacı, eğlence sektörünün ödeme aracı olmaktır. Atari Token Oyun içi akıllı sözleşmeleri kolaylaştırmak, oyun için para kazanmak, varlıkları genişletmeye ve korumaya kadar birçok işlevi bulunmaktadır.

Atari Tokeni, Atari Universe oyunlarında ve Atari Casino’da da kullanılabilir.

2020’nin kasım ayında ön satışı gerçekleşen ATRI’nin 25 centte başlayan ön satışından sonra aynı gün içersinde 5 cent e kadar gerileyen ATRI nisan ayında 60 centi gördükten sonra genel piyasa düşüşünden sonra düşüş yaşadı ve şu anki fiatı 14 cent. Son 24 saatte %18 artış gösteren ATRI’deki bu artışın sebebi dünkü logan paul floyd mayweather boks maçında Logan Paul’un şortuna reklam vermesiydi. Amerika’da yoğun ilgi gören maçın kazananı da Logan oldu.

Son dakika gelişmeleri ve fırsatlardan haberdar olmak için telegram ve Twitter‘dan takip edeblirsiniz.

Atari Token(ATRI) Nereden Alınır?

ATRI şu an büyük merkezi borsalarda bulunmaması rağmen market cap sıralamasında 351. sırada. Maksimum arzı 7,771,000, Toplam Arzı 1,975,082 Dolaşımdaki arzı ise 594 milyon olan Atri token bitcoin .com borsası ve kendi websitesi dışında volümünün büyük bir kısmına sahip olan Uniswap’ta bulunuyor.

Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin