STORJ ANKR DENT CAKE FIL Neden Artıyor?

STORJ ANKR DENT CAKE FIL Neden Artıyor?


Storj geçen hafta coinbase‘de listelendikten sonra %260’lık bir artış gösterdi. Storj verilerin depolanmasını güvenli ve merkeziyetsiz bir şekilde sağlayan amazon s3 depolama hizmetine uyumlu bir bulut uygulamasıdır. Kullanıcılar isterlerse kendi sabit disklerindeki alanı satabiliyorlar.

ANKR yine Coinbase‘in geçen hafta listelediği 3 coinden biri. Geçen hafta %152 artırdı. ANKR basit olarak blockchain düğümlerinin dağıtılması ve Defi borsaları için de tek tıkla API çözümleri sağlar.

DENT %80 artışla Geçen haftanın en çok kazanıran coini olup geçtiğimiz ay ise %473 lük bir artış gösterdi. Samsungla anlaşması bu artışın önemli sebeplerinden biri.

Pancakeswap’in tokeni olan CAKE geçtiğimiz hafta %60lık artmış gösterdi. bunun sebebi binance’in DeFi borsalarında stake edilen ürünlere yüksek getiri vermesi. Böylelikle CAKE’in fiyatı arttı.

17 Mart’da Amerika’nın en büyük kripto yatırım fonu olan GRAYSCALE FIL‘i portföyüne eklemişti. o günden beri artışta olan coin kilitli olan coinlerin bitmesiyle satış baskısından kurtuldu ve geçtiğimiz hafta %52 geçtiğimiz ay ise %253 artış gösterdi.

↓↓↓ Güncel Haberler ve Fırsatlar İçin Bizi Twitter ve Telegramdan Takip Edin ↓↓↓

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.